Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Vairākas naktis remontdarbi Brīvības ielā, ar skaļu urbšanu – šorīt sāka jau plkst. 04:44!

“Labrīt! Vairākas naktis remontdarbi Brīvības ielā, ar skaļu urbšanu (vai citu darbu ietekmē) tiek uzsākti nakts laikā. Piemēram, ceturtajā aprīlī – skaļi darbi (ielas urbšana, vai kanalizācijas tīrīšana, grūti saskatīt) pie nama Brīvības 147, Rīgā tika uzsākta plkst. 4:44.

Namā dzīvo ģimenes ar bērniem, tiek traucēts nakts miers, bērniņiem no rīta (pusi nakts negulējušiem dēļ būvdarbu skaņas) ir grūti normāli darboties skolā.

Lūdzu, palīdziet risināt situāciju, lai darbu uzsākšana notiek saprātīgā diennakts laikā (ap 7:00 darba dienā) un apkārtējo namu iedzīvotāji var produktīvi (atpūtušies) uzsākt darba dienu.

Darbi tiek veikti, izmantojot “Ostas celtnieks” tehniku.”

Iesūtīja: Lija

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • ...
  0 0 0

  ...

  Bet tā jau ir, latvietis nekad nebūs priecīgs. Šeit piemēri:
  Labo no rīta - kapēc labo no rīta, man tak uz darbu jāpaspēj, es nevaru tajos sastrēgumos!
  Labo pa nakti - es nevaru pagulēt, baigais troksnis!
  Labo vakarā - es netieku mājās pēc garas darba dienas, man jāgaida sastrēgumā, bērniem jātiek pakaļ utt, utjp.
  Labo pa dienu - (attiecīgi labošanai ir dota apm 1 stunda, kad ome neguļ diendusu, bērns nav jāved uz ielas midzināt un ņemam vērā ekipējuma uzstādīšanu, nojaukšanu) kapēc labo jau 3 mēnešus, vai tad nevar ātrāk?
  Nelabo ceļu - kapēc neviens ceļus nelabo, par, ko mēs maksājam nodokli?

  Malači strādnieki, viņus gan žēl, ka tik agri ceļas un mocās dēļ visiem šitiem pamuļķiem. Paldies jau viņiem neviens nepasaka.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl