Sūdzību dēlis: Vaiņodes iedzīvotāja no traktoru riepām veido puķu dobes, kas smird pēc gumijas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vaiņodē, Krasta ielā, iedzīvotāja Biruta ceļa malā ir salikusi traktoru riepas un tās nokrāsojusi!”

Vaiņodes iedzīvotāja no traktoru riepām veido puķu dobes, kas smird pēc gumijas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Viņa tās uzskata par puķu dobēm, bet apkārtējiem no gumijas smakas nav ko elpot. Lūdzu palīdziet tikt ar riepām galā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta kāds iedzīvotājs.

119 komentāri

119 komentāri

 • Ēriks Geipelis
 • Ilmàrs Margis

  Ilmàrs Margis

  Valijas kundze , beidziet sùdzèties par kaiminiem , kàds nopirdìsies , arì sùdzèsies ez Tabu , uzliekàt masku , viss bùs kàrtìbà , maska tagad nepieciesama pat veikalà un uz ielas , gatavais cirks , jà cirks no Vainodes aizbraucis , klauns palicis😆😃🤗
 • Natalija Demidova

  Natalija Demidova

  Что за чушь несёт народ. Если вам ваняет одевайте маску.
 • Reinis Griva
 • Martins Perkons

  Martins Perkons

  A tās riepas kas brauc pa ceļu nesmird?🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
 • Raita Kurse
 • Klinta Ozoliņa
 • kaimiņiene
 • Arturs Birznieks

  Arturs Birznieks

  Un kā smird cigarešu dūmi,nomestie izsmēķi,kurus nometat kur pagadās?
 • Eduards Berzins

  Eduards Berzins

  Riepas nesadalās pāris desmit gados, kāda vēl smaka 🤣 ja vien ķīmiju kautkādu nelej

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!