Sūdzību dēlis: “Vai uz tirdzniecības parku “Alfu” ir droši doties? Man paliek bail”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Vēlos noskaidrot, kas īsti notiek tirdzniecības centrā “Alfa”? Ļoti bieži skan avārijas signāli un notiek evakuācijas. “Alfas” pārstāvji komentārus nesniedz. Bieži mēdzu tur iepirkties, bet paliek bail uz turieni iet,” raksta Bez Tabu skatītāja Līva.

“Vai uz tirdzniecības parku “Alfu” ir droši doties? Man paliek bail”
Zita Bitere/LETA

Bez Tabu sazinoties ar tirdzniecības parka pārstāvjiem, diemžēl sarunai klātienē neviens no pārstāvjiem nav piekritis, tomēr sniegta norāde, ka visa informācija pieejama parka sociālajos tīklos:

10 komentāri

10 komentāri

 • Ilvija Gūtmane

  Ilvija Gūtmane

  Izskatās patiesā informācija tiek slēpta,
  Kopš pēdējam evukacijām darbiniekiem ir bail atrasties Alfa
 • Gita Ūdre-Brence
 • Ilvija Gūtmane

  Ilvija Gūtmane

  Par pēdējo evakuāciju kas bija 9.12 21 : 13 Alfa nesniedz nekādus komentārus, darbinieki ārā pavadīja 2h ,labi ka beigās tika siltas telpās
 • Sendija Skaraine
 • Eva

  Eva

  Tieši par šo tēmu gribēju jautāt, jo arī es pēdējās nedēļas laikā divreiz tiku uz evakuēšanos. Es noteikti tur tuvākajā laikā vairs neiegriezīšos, līdz nebūs sniegta papildus informācija. Žēl, ka tirdzniecības parks nevēlas sīkāk sniegt informāciju sabiedrībai!
 • Vizionārs

  Vizionārs

  Beigās vēl izrādīsies, ka bēdīgi slavenā viltusziņa nemaz nav bijusi tik ļoti "viltus", bet kāda nākotnes vīzija?
 • Dana Berzina

  Dana Berzina

  No plaisām uz sienām,kas manāmas izkāpjot no auto stāvvietas 2.stāvā vien baisi metās!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!