Sūdzību dēlis: Vai tiešām ziedotais apģērbs jāatstāj uz zemes?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pie “Rimi” Pulkveža Brieža ielā apģērbu un apavu nodošanas punktā liels pievedums!”

Vai tiešām ziedotais apģērbs jāatstāj uz zemes?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Izskatās, ka tas konteiners ir stipri par mazu. Bet izbrīna arī “labdaru” rīcība, atstājot mantas uz zemes!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Modris.

4 komentāri

4 komentāri

 • !

  !

  Jā jau labdaris zināja kur apģērbu un mantas vest,tad viņam bija jāsaprot cik daudz attiecīgais konteiners var pieņemt. Te jau ar aci redzams ka īpaši liels tas nav un spilveniem tajā noteikt vietas nav! Jā ir tik daudz ziedojamo mantu,tad tas ir jāorganizē savādāk un vajag vest uz organizācijām pa tiešo!!!
 • Zix

  Zix

  Reizēm cilvēki jauc labdarības savākšanas punktus ar iespēju tikt vaļā no atkritumiem un nevajadzīgām mantām!
 • Nu a kur tad

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!