Sūdzību dēlis: Vai tiešām vajag, lai notiktu nelaime? Tiešām nevar sataisīt tiltu, kas ir pie “Jāņavārti” dzelzceļa stacijas?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Vai tiešām vajag, lai notiktu nelaime? Tiešām nevar sataisīt tiltu, kas ir pie “Jāņavārti” dzelzceļa stacijas?

“Labdien! Vai tiešām nevar sataisīt to tiltu, kas ir pie “Jāņavārti” dzelzceļa stacijas? Vai arī gaida, kad notiks nelaime?

Tad, kad kāds tiks notriekts uz dzelzceļa sliedēm, pie dzelzceļa stacijas “Daugmale” ir tilts, kuru var pāršķērsot, bet “Jāņavārtos” ir tilts, kurš ir slēgts!

Kāpēc to tiltu nevar sataisīt? Nu ja mūsu valsts nerīkosies, kamēr kāds netiks notriekts, tad, kad notrieks vilciens “Jāņavārtos”, tad arī sāks saprast!”

Iesūtīja: Lauris

Foto

Video

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Zane Strazda
  +2 +2 0

  Zane Strazda

  Tādā gadījumā došu tev uzdevumu - izdomā dzīvībai nebīstamu maršrutu, kā no Jāņa vārtiem tikt uz Krustpils ielu, Rencēnu ielu, un Pļavnieku pusi vispār. ;)
 • Zhux
  +2 +2 0

  Zhux

  Savukārt uz vārtiem pret dzelzceļu, ir uzraksts par to, ka dzelzceļu nedrīkst šķērsot nepiederošas personas. Tad nu Dilemma - pirmkārt - kā lai tiek pāri šim dzelzceļam uz Krustpils ielu, vai, piemēram, Mazo Rencēnu ielu etc., ja - tilts ir katastrofālā stāvoklī un tam pat priekšā ir barjera, otrkārt - ja dzelzceļu drīkst šķērsot tikai dzelzceļa personāls, treškārt, no Jāņa vārtiem nav NEVIENS sabiedriskais transports, kas aizvestu līdz Krustpils ielai.
 • gājējs
  0 0 0

  gājējs

  Tādā gadījumā vajag slēgt arī vilcienu satiksmi, jo avārijas stāvoklī esošais tilts var uzgāzties virsū vilcienam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl