Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

26 komentāri
Vai tiešām vairs nav ko rādīt???? TV vairs nav skatāms

“Sveiki! Gribēju noskaidrot, vai nepastāv kādi reklāmu ierobežojumi, kā, piemēram, to pašu ātro kredītu reklāmas. Izmantojam Lattelecom TV, ir raidījumi, filmas utt., ko ierakstām, lai varētu skatīties, pārtinot briesmīgās reklāmas.

Bet nu pat, lai sāktu skatīties ierakstīto, tu esi spiests skatīties kādu no reklāmām!!! TV vairs nav skatāms. Katra otrā reklāma ir BINO murgs vai VIVUS vai 24 kredīts!!!

Vai tiešām vairs nav ko rādīt????”

Iesūtīja: Zinta

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Sandra Sausina
  +23 +23 0

  Sandra Sausina

  Jau vairākus gadus neskatos tv,pēc komentāriem spriežot turpināšu neskatīties!
 • Didzis Dreimanis
  +15 +15 0

  Didzis Dreimanis

  Aha...es nevarēju atvēr nevienu pārraidi tvplay.lv, jo biju uzlicis reklāmu bloķēšanu datorā. Parādījās uzraksts: ,,Lai skatītos pārraidi, deaktivizējiet reklāmu bloķēšanu".
 • Maija Graudumniece
  +9 +9 0

  Maija Graudumniece

  Mani mazāk satrauc reklāmas, kā tas ka vēlējos atteikties no televīzijā un lattelecoms paziņoja ka ja atteiksimies, tad būs jāmaksā lielāka summa. Kur loģika nav nekāda. Kā arī akcija "jaunajiem klientiem". Tiek attiecināta uz klientiem, kam jāvēlk kabelis no jauna. Vecie jau nekur neaizmuks. Lai tik maksā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl