Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Nolēmu uzrakstīt Jums savu bēdu. Šā gada 11.07. saņēmu īsziņu no telefona numura 293180** plkst. 00.46 (par telefonu tarifiem). Savukārt 12. jūlijā atkal plkst. 02.45 pienāk ziņa par ceļojumu apdrošināšanas iegādi no numura 1663.

Vai tiešām DRĪKST tik nekaunīgi traucēt naktsmieru? Naktī saņemu SMS no sava operatora!

Vai tiešām tik nekaunīgi DRĪKST traucēt naktsmieru, jo aizmigt pēc tam ir grūti un tas atsaucas uz nākošo dienu! Šādas ziņas naktī saņemu regulāri.

Un ne jau es viena. Manuprāt, ir taču arī diena, kad var sūtīt ziņojumus. Arī ceļojumos neesmu braukusi, kur viņi ņem manu telefonu?”

Iesūtīja: Maija

15 komentāri

15 komentāri

 • Ah

  Ah

  No Bites ir nākušas šādas ziņas, bet periodiski. Ir nākušas arī mistiskas konta atskaites no bankas!! Kad zvanīju uz Biti ar pretenzijām, teica ka vini nesūtot, tas notiekot sistēmā automātiski! Bet sms jau nāk no operatora, tātad no pašas Bites!!!Telefons pats sms neizsūta!
 • kapene

  kapene

  Arī man tā ir bijis....un tad vairs miegs nenāk....un vīrs domā ka brūtgāns....
 • Kā

  utaini cūkas lien virsū ar savām īsziņām. Īpaši - LMT. Reklamē visādus muļķīgus pasākumus, loterijas utml. nevajadzīgus piedāvājumus.
 • Gita Sarmule ( ex. Koha)

  Gita Sarmule ( ex. Koha)

  Man no Bites reulari tikai nakti sms suta... kada ir rekina summa... un ka rekins ir izsutits. Tas tiesam kaitina.
 • Arnis Vilemsons
 • Edijs Jurjanis

  Edijs Jurjanis

  Taa ir,kad saslims ar telefonu.. iipashi jaunatne. Tad katrs mushas purdiens liekas, kaa vibrozvans un ir jaakjer telefons vai tik kaads neielaikoja manu selfiju pie pusdienu shkjiivja.
 • Krists

  Krists

  Problēma izslēgt skaņu uz nakti ? Pēc tam no rīta ziņas apskatīsi.
  Atradi problēmu par ko sūdzēties.
 • Mareks Sikais
  • Līga

   Līga

   Es piekrītu, ka raa ir nekaunīgi no operatora puses, bet piekrītu arī par opciju KLUSUMS telefonā, es pati arī u, nakti uzlieku šo opciju.

   Gan jau sūdzības autorei ir savi iemesli, kāpēc neuzliek klusumu telefonā uz nakti.
  • čipsis

   čipsis

   Ir tāda opcija-izslēgt skaņu...modinātāju tas neietekmē, tas tāpat skan no rīta. Kur problēma?
 • letins

  letins

  Šādu praksi piekopj ne tikai sakaru kompānijas un apdrošinātāji, bet galvenokārt tieši īstermiņa un ilgtermiņa aizdevēji (kredītkompānijas), pie kam ne jau vienrezēji, bet gan regulāri apmēram reizi mēnesī. Līdz kaklam apriebusies šī nekaunīgā uzbāzība.
 • L.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!