Sūdzību dēlis: Vai tiešām DRĪKST tik nekaunīgi traucēt naktsmieru? Naktī saņemu SMS no sava operatora!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

14 komentāri
Vai tiešām DRĪKST tik nekaunīgi traucēt naktsmieru? Naktī saņemu SMS no sava operatora!

“Labdien! Nolēmu uzrakstīt Jums savu bēdu. Šā gada 11.07. saņēmu īsziņu no telefona numura 293180** plkst. 00.46 (par telefonu tarifiem). Savukārt 12. jūlijā atkal plkst. 02.45 pienāk ziņa par ceļojumu apdrošināšanas iegādi no numura 1663.

Vai tiešām tik nekaunīgi DRĪKST traucēt naktsmieru, jo aizmigt pēc tam ir grūti un tas atsaucas uz nākošo dienu! Šādas ziņas naktī saņemu regulāri.

Un ne jau es viena. Manuprāt, ir taču arī diena, kad var sūtīt ziņojumus. Arī ceļojumos neesmu braukusi, kur viņi ņem manu telefonu?”

Iesūtīja: Maija

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

  • L.
  • letins
    +6 +6 0

    letins

    Šādu praksi piekopj ne tikai sakaru kompānijas un apdrošinātāji, bet galvenokārt tieši īstermiņa un ilgtermiņa aizdevēji (kredītkompānijas), pie kam ne jau vienrezēji, bet gan regulāri apmēram reizi mēnesī. Līdz kaklam apriebusies šī nekaunīgā uzbāzība.
  • Aldis Liepins

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl