Sūdzību dēlis: Tas ir tautas vai komerciāls pasākums? Pārsteidz “Latvijas riteņbraucēju vienības brauciena” dalības maksa!!!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Tas ir tautas vai komerciāls pasākums? Pārsteidz “Latvijas riteņbraucēju vienības brauciena” dalības maksa!!!

“Labdien. Vēlējos padalīties ar pārsteiguma momentu par šā gada 3. septembra “Latvijas riteņbraucēju vienības braucienu”. Kad vēlējos pieteikt dalību šajā notikumā, mani pārņēma pārsteigums par augsto dalības maksu, attiecīgi tautas brauciena dalības maksa 25 EUR par vidēji 1,5 stundu braucienu un kalna divriteņu brauciena dalības maksa 27 EUR.

Viss būtu ok, neko neteiktu, ja tas būtu komerciāls pasākums kā “SEB” maratons vai “Vivus.lv”, bet organizatori “Vienības braucienu” pasniedz kā vēsturisku tautas pasākumu, kura pirmsākumi rodami 30. gados.

Ņemot vērā pagājušā gada dalībnieku skaitu 4 700, tas būtu 118 000 eiro, ja dalības maksa ir 25 EUR. Es domāju, ka par šādu summu var pilsētas svētkus organizēt :).

Negribu līst neviena maciņā un nav tā mana darīšana, bet mani kā velo mīli attur šis dalības maksas apjoms.

Varbūt jūs varat uzzināt no pasākuma organizētājiem, vai tiešām tas ir tautas pasākums vai komerciāls pasākums?”

Iesūtīja: Līga

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • ---
  +2 +1 -1

  ---

  Laicīgi piesakot savu dalību pasākumā, dalības maksa bija pat vairāk kā uz pusi zemāka... Tie, kas grib piedalīties šādos pasākumos, par tiem interesējas jau laicīgi un apziņo viens otru arī laicīgi. Līdz ar to - ietaupa.
  Vienīgais ko šajā visā neatbalstu - A3 slēgšana uz stundu vai divām. Gan jau maršrutu var novirzīt pa mazākas nozīmes ceļiem...
 • godīgi
  +3 +1 -2

  godīgi

  Lai piedalās tie, kas grib "speciāli zīmēties"-izrādīt savus velo par 1000 eiro. Mani taspilnīgi nesatrauc!
 • jAUTĀJUMS

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!