Sūdzību dēlis: Vai tiešām tā jāpazemojas latviešu valodu nezinošo Latvijas iedzīvotāju priekšā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Secinu, ka Rīgas pašvaldība/uzņēmēji domā, ka vidējais Rīgas viesis saprot krievu valodu.”

Vai tiešām tā jāpazemojas latviešu valodu nezinošo Latvijas iedzīvotāju priekšā?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tiešām esam Eiropas valsts galvaspilsēta? Vai tiešām tā jāpazemojas latviešu valodu nezinošo Latvijas iedzīvotāju priekšā?

Plakāti ir pie T/C “Origo”,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Mareks.

127 komentāri

127 komentāri

 • Latviete

  Latviete

  Vispār neuzskatu, ka Latvijā būtu kaut kam jābūt rakstītam krieviski. Jā, ir mums tādu iedzīvotāju, bet kamēr viņiem visu priekšā dos, tikmēr būs tas '' ja ņebudu gavariķ v tvajom sabačom jazike '', lai sāk mācīties beidzot . Izejo tuz ielas viss, ko dzirdu, ir krievi. Pietiek. NOST AR KRIEVIEM. LATVIEŠU/ANGĻU, tak esam Eiropas Savienībā.
 • Kristina Krausa

  Kristina Krausa

  Не вижу смысла для подобных споров!Каждый разговаривает на своём языке,на котором ему удобно.Не кто не имеет право не кому ничего навязывать,или заставлять.Пусть патриоты хоть обкакаются на месте🤝Мне ни один плакат не мешает,хоть там на китайском написанно,то что все цепляются за русский язык,это просто каприз патриотов.Правильно выше написанно что если бы было написанно на любом другом языке,то этого поста бы не было..!А так все предьявы к русским.
  • Latviete

   Latviete

   Kriličus uz Krieviju. Latviešus šeit. Skaidrs? Pietiek tēlot pārgudros un pārvarenos. Tā aizstāv krievus, uķi puķi, bet tai pašā laikā dzīvo šeit un izmanto šo zemi. Tak cieni vismaz vietu, kur dzīvo, ja negribi respektēt latviešus. + no tavām izbērtajām nūdelēm neko nevar saprast.
 • Кристина Крауса

  Кристина Крауса

  Kāda jums starpība?Jums nau ar ko nodarboties?Tikai latviēšiem nau ar ko nodarboties,tikai mutes virināt.Visiem pie vienas vietas uz jūsu izteikumiem un komentāriem!!!
 • Juris
 • Ingrida Brauna

  Ingrida Brauna

  A vispār jūs zināt cik normālu latviešu ir Rīgā?
 • Kintija Barisa

  Kintija Barisa

  Viena valoda Latviešu. Beidziet man uzpiest- UZPIEST- .... Pēc pieredzes saku Rīga ar mani runāt sāk Krievu valodā - WTF !!!!!!!! ??????
 • Maija Rimša

  Maija Rimša

  Opā cepiens par neko uz līdzenas vietas😅😅😅 teikšu tā, valodas ir jazin jo vairāk jo labāk. Kas attiecas uz mūsu krievvalodīgajiem, daļa ir lojāli Latvijas valstij, pat vairāk kā vietējie bāleliņi. Un tie daži, kas rej, ir tikai suņi. Šādi cepieni tikai novērš uzmanību no reālajām problēmām valstī. Princips "skaldi un valdi" darbojas par visiem simts. 😒
 • Jelena Dorosenko
 • Людмила Людмила

  Людмила Людмила

  Больше нечем заняться, как только ходить и высматривать на каком языке написано! У нас очень много иностранцев в Латвии, которые в большинстве понемают русский, а не латышский язык.
  • Sarmīte Ozoliņa

   Sarmīte Ozoliņa

   Nu un? Laiks viņiem pamanīt, ka te nav Krievija.
  • Marina Cibuļova

   Marina Cibuļova

   Sarmīte Ozoliņa 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
 • Ivan Pepelitta

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!