Sūdzību dēlis: Vai tiešām šādi drīkst turēt nažus lielveikalos?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai tiešām šādi drīkst turēt nažus lielveikalos?”

Vai tiešām šādi drīkst turēt nažus lielveikalos?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Zinot to, ka mūsdienās ir tik dažādi cilvēki (arī garīgi nelīdzsvaroti), vai tiešām “Maxima” pati uzskata, ka tas ir normāli?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ineta.

40 komentāri

40 komentāri

 • vitalii

  vitalii

  stulbs ,histērisks rakstelis pastulba,ar zemo pierīti latvieša garā..
 • Ieva Ločmele

  Ieva Ločmele

  Tad jau uz Depo jāiet bruņuvestē,tur ir cirvji un dakšas🤦‍♀️
 • Agris Aboltins
  +10 +10 0

  Agris Aboltins

  Idiotisms Latvijas infantīlās paaudzes stilā. Zinot ķīmiju, nazis nav vajadzīgs, kamēr iziešu caur veikalu, būšu no sadzīves līdzekļiem uztaisījis spridzekli, kas nē ar ko nav sliktāks par trotilu. Inetai varu ieteikt uzvilkt folijā cepurīti un sēdēt skapī. Kaut gan tur ar nav droši, var drēbju pakaramais uz galvas uzkrist.
 • Girts Aro

  Girts Aro

  Cilvēks pajautaja , varbūt kārtīgi neaizdomājas tanī brīdī,bet jūs jau te otru par idiotu saukajat ! Šaubos vai lielākā daļa no Jums izceļas ar pietiekošu IQ !
  Jauku dienu troļļi.
  • Agris Aboltins

   Agris Aboltins

   Girts Aro bļin, Tu dīvains vai kā?! Tad jau birstes kātu ar nevar tirgot. Pareizi pielietojot ierocis ir jebkas.
  • Ieva Ločmele

   Ieva Ločmele

   Agris Aboltins nu ja🤷‍♀️Etiķi taču var ieliet acīs.
  • Ieva Ločmele

   Ieva Ločmele

   Girts Aro Cilvēks nevis pajautāja bet šo ielika kā sūdzību.Tās ir divas dažādas lietas.Tad kā tad ar Depo un K-Senukai?Cirvji,dakšas.Garīgo slimnieku paradīze,kam uz tā fona interesē Maxima😂🤦‍♀️
  • Girts Aro

   Girts Aro

   Agris Aboltins Tak ne par to stāsts,bet ka ja kāds janorej,tad visi te tādi tiesneši un dzīves gudrie! Manis pec var tirgot Granātu blakus aboliem,jo ja cilvēks ir dumjs un kādu grib vai sevi nobeigt,tad kaut vai ar to minēto ķirbi.
  • Agris Aboltins

   Agris Aboltins

   Ieva Ločmele ar kartupeļi ar var nosist. Bet, ja nopietni, tad Tevis pieminētais etiķis ir viena no sastāvdaļām, lai uzmeistarot spridzekli turpat veikalā gar plauktiem staigājot. Atkarīgs no sastāvdaļām, bet spridzeklis būs ideāls.
  • Ieva Ločmele
 • Лера Цируле

  Лера Цируле

  Uj uj... Un iedomājaties tur arī cirvi pārdod... 😱😱😱😱😱😱😱
 • ds

  ds

  Lai Ineta brauc atpakaļ uz UK tur policija rūpējas par cilvēku drošību, pat sviesta nazi atņems :)
 • Svetlana Grinberga
  +12 +12 0

  Svetlana Grinberga

  Cilvēki tagad ir tiešām jocīgi! Sūdzās par visādiem s...iem! Ja cilvēks līdz kaut kam tādam ir auzdomājās, tad jau pašam prātiņš ir nevesels. Pirms iet uz maximu autore lai aizstaigā pie ārsta.
 • Ilze Jaungaile
 • Liene Derkaca

  Liene Derkaca

  Heijaa heijaa nu jau esam par tālu ! Nu lielam visu aiz restēm , aiz letēm ka bija padomijas laikos - stāvēsim rinda lūdz pārdevēja apkalpos vienu pircēju ar visam vina vēlmēm un ne vēlmēm utt tad esam nonākusi tik tālu ka katrs skrien uz bez tabu katra draņķa dēļ - paši nodarbinās un citus nodarbina ! Tad nevar sērkociņus tirgot , benzīnu nevar , krāsas nevar un ta šo sarakstu var uzskaitīt bezgalīgi jo neko tak nevar - “jo cilvēki šodien jocīgi un kas zin ko ar to visu var pasākt” ... domāju būtu derīgi Beztabu izanalizēt vai ir jēdzīgi šādu tādu tematu vispār izskatīt ...
 • Gunta Brikmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!