Sūdzību dēlis: Vai tiešām šāda kleita var maksāt 20 eiro?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Gribētu zināt cilvēku viedokli!”

Vai tiešām šāda kleita var maksāt 20 eiro?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai tiešām šāda kleita bērniem var maksāt 20 eiro? Esmu vienkārši šokā! Dotu cenu ne vairāk kā 12 eiro! Kleitu pārdod veikalā “Rimi”. Ņemot vērā Latvijas algas, vienkārši ņirgāšanās !” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Everita.

91 komentārs

91 komentārs

 • Arč.

  Arč.

  Everita!
  Ej mācīties, cel savu kvalifikāciju, taisi karjeru un pērc kaut YSL kleitiņas par 500€. Beidz gausties. Ražotājs var likt kādu cenu vien vēlas, veilals pieliek savu izcenojumu un tirgo tālāk, gribi pērc, negribi - ej garām.
 • Jolanta Kuļijeva
 • ttt

  ttt

  Ko???? jauns auto maksā 20K!?!! Dotu ne centa vairāk kā 3K, Ņemot vērā Latvijas algas, vienkārši ņirgāšanās!
  • Arč.

   Arč.

   Vai ne!
   Jaunais Iphone par 1200€ - nieki, bērnam kleitiņa par 20€ - šausmas. 🤣😂
 • Kristīne Holode

  Kristīne Holode

  Atradusi par ko sūdzěties ,katrs savu preci pārdod par kādu summu viņś grib ,un taka nav spiesta lieta pirkt .
 • Aija
 • Susurs

  Susurs

  Visos veikalos pieliek ļoti lielas cenas,pēc tam uztaisa atlaidi un tad sanāk divreiz dārgāk nekā sākumā.tāda ir tā brīvība tikai kam......
 • Adata

  Adata

  Esat mēģinājusi uzšūt kleitu? Cik varētu maksāt materiāls? Cik laika tas Jums aizņemtu?
 • Valdis

  Valdis

  Piekritu everitai ,patiešām šausmigi ! Es par tādu kleitu nedotu vairāk kā 11 ,98 e !
 • Pircējs

  Pircējs

  Pag, par ko te cepiens?
  No veikala neļāva iziet ārā, nenopērkot šo kleitu? 😁🤔
 • Ilze Sila
  +14 +14 0

  Ilze Sila

  Protams var. Tā var maksāt kaut 100 eiro. Vai to kāds pirks,tas jau ir cits jautājums.
  Bet kāda velna pēc par to jāsūdzas Bez Tabu? Vai šie tagad aizies uz RIMīti un nocenos to kleitu par 10 eur,lai sūdzambībele var to nopirkt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!