Sūdzību dēlis: Vai tiešām Rīgā nav pretindes pret odzes kodumu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Dzīvojam laukos, teritorija ir labiekārtota, zāle regulāri nopļauta, bet šodien pagalmā atradām odzi.”

Vai tiešām Rīgā nav pretindes pret odzes kodumu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Odze atradās dažus metrus no bērnu rotaļu laukuma. Sākām meklēt informāciju par šo tēmu. Atradu kādas mammas stāstu, ka viņas meitu sakodusi odze. Tajā bija minēts ka BKUS nav bijusi pretinde, tā vesta no Igaunijas.

Vai tiešām pat Rīgā nav pretindes? Tad jau Valmierā tās visticamāk, ka arī nav. Dzīvojam starp Valmieru un Valgu. Varbūt, ja gadās šāda nelaime vajag uzreiz doties uz Igauniju?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Elīna.

38 komentāri

38 komentāri

 • Kate Spārīte

  Kate Spārīte

  Nav nekas drausmīgs. Ar tādām līdzīgām skolā mācos.
 • Mārtiņš Uzulis

  Mārtiņš Uzulis

  Youtube kanāls ''ANTARES ievads'' komentē: ---> ko tur daudz brīnīties, izagtajā latvijā nekā nav palicis, pat pēc pārtikas jābrauc uz Lieuvu, jo ar visu ceļu sanāk lētāk
 • Jana Feldmane

  Jana Feldmane

  Drīzāk odzei būtu jakliedz, ka nevar mierīgi pārvietoties cilvēku tuvumā. Pašiem bail, bet vēl ķer ciet un fotografē un bļauj.
 • Guntis Greenwalds

  Guntis Greenwalds

  Čūskas mīt ne tikai mežos,kā te viena otra bauro,fb noteikti vairāk ir!😃
 • Es

  Es

  Visi šeit tik gudri, noliek raksta autori, bet kad pašiem iekodis odze un nebūs ta pretinde, tad redzēs.
 • Alex Romanovsky

  Alex Romanovsky

  Stulba kā zābaks....odzes kodums dzīvībai bīstams ir tik tikai berniem lidz 6-8 gadu vecumam ... smagākie simptomi reibonis un slikta dūša...... bļe saskatījušies te krokodilu dandiju stāstus dalbajobi....mazāk pie TV sēžat
  • Kristīne Bulate

   Kristīne Bulate

   Alex Romanovsky kā nu kuram. Līdzīgi kā ar bitēm. Ir cilvēki kam var iekost 10,ir tādi kam alerģija ir no vienas un var nomirt. Nevajag būt tik kategoriskam.
  • Baiba Bardišjuna

   Baiba Bardišjuna

   Alex Romanovsky man gan liekas, ka viņa nav vienīgā, kas ir stulba. Kur rakstīts, ka bīstams tikai bērniem 😄
  • Dainuvīte Judkina

   Dainuvīte Judkina

   Alex Romanovsky kur tādu informāciju izgrābstījāt?Pēc pieredzes zinu ka ļoti nepatīkamas sajūtas un sāpîgi .Bīstamība arī no vietas kurā iekož,tā ka nevajag!
  • Alex Romanovsky

   Alex Romanovsky

   Baiba Bardišjuna pēc personīgās pieredzes gadu atpakaļ un pēc ārsta teiktā.... tā ka ja kāds vēl te ir stulbs tad noteikti tā nav mana problēma
  • Alex Romanovsky

   Alex Romanovsky

   Kristīne Bulate nu vienmērir atsevišķi izņēmumi
  • Alex Romanovsky

   Alex Romanovsky

   Kāda kuram pieredze ari es no pieredzes runāju un vienigais kas bija sāpīgi..... maksa slimnīcā😂
 • Filips

  Filips

  Kāpēc jāšūmējās? Katru darbdienās rītu ir raidījums,, Kā labāk dzīvot? Elvis aprunāsies ar uzaicinātām personām un noskaidros vai ir tā pretinde un ko darīt jarodās vajadzība.
 • Sabine Berzina

  Sabine Berzina

  Es BezTabu jau gadu kā neskatos, lai piedod vadītāji, bet fufeļu reportāžas.... Man iekoda uts!!! Un ko mēs darīsim? Vai bērniņš nokrita no slidkalniņa? - Esiet erudīti, paši risiniet problēmas!
 • Edite Luika

  Edite Luika

  Kamēr sūdzējās,labāk būtu aizgājusi līdz slimnīcai uzzināt,vai ir pretinde čūskas kodumam.Pilnīgi viena daļa cilvēku ir sagājuši sviestā.
 • Aivars Golubevs

  Aivars Golubevs

  Tātad, viena histēriķe ierauga čūsku, un balstoties uz kaut kādu komentāru internetā, saceļ brēku, par to, ka Rīgā nav pieejama pretinde... Vēl nesaprotamāk ir tas, kāpēc viņa tik ļoti uztraucas par Rīgu, ja pati nav no Rīgas. Vai nebūtu prātīgāk noskaidrot, cik ilgā laikā pretinde ir jāievada un cik ātri to mūsu medicīnas iestādes var sagādāt, pie tam jautāt to tieši tuvākajā medicīnas iestādē, nevis Bez Tabu?
  • Ilze Straume

   Ilze Straume

   Aivars Golubevs un sāksim ar to, vai tā vispār bija odze...
  • Aivars Golubevs
  • Kristīne Bulate

   Kristīne Bulate

   Aivars Golubevs ir cilvēki kam ir tieksme rīkot histēriju un meklēt negatīvo visā, lai atkal varētu sarīkot histēriju. Ja tas ir komplektā ar milzīgu uzmanības un smadzeņu trūkumu, tad nākas ciest bez tabu komandai.
  • Aivars Golubevs

   Aivars Golubevs

   Kristīne Bulate Vai tomēr Bez Tabu komandai nevajadzētu nedaudz pašķirot sūdzības, nevis publicēt visu pēc kārtas, tad arī nevajadzētu ciest.
  • Kristīne Bulate

   Kristīne Bulate

   Aivars Golubevs tad par viņiem pašiem sūdzētos.
  • Girts Salkovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!