Sūdzību dēlis: Vai tiešām paciņas, kas nāk no Ķīnas, arī “izsēž” karantīnu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai tiešām paciņas, kas nāk no Ķīnas arī izsēž karantīnu?”

Vai tiešām paciņas, kas nāk no Ķīnas, arī “izsēž” karantīnu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Sūtījums no Ķīnas tika izsūtīts 26.08., pēc pusotras nedēļas – 05.09. jau sasniedza Latviju. Nu jau ir 05.10., bet paciņa kā nav, tā nav.

Nu kā tā var būt, ka paciņas piegāde no Rīgas uz Liepāju ir ilgstošāks un sarežģītāks process nekā Ķīna-Rīga?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Sintija.

23 komentāri

23 komentāri

 • Diāna Grandāne

  Diāna Grandāne

  Latvijas pastu vispār varētu iesūdzēt tiesā, pazaudē paciņas un izliekas neko nezinam, nenes pilnīgi nekādu atbildību 😡
 • Santa Ubarste

  Santa Ubarste

  Aprīlī pasūtīju, tad piemirsu, kad atcerējos, strīdu vairs atvērt nevarēja. Paciņa atnāca šonedēļ. Es vairs negaidīju.
 • Zane Sause

  Zane Sause

  No wish gaidīju 2 mēn Latvijā ieradās 2 nedel laikā mēnesī gaidīju nekā Latvijā stāvēja atbildēja kipa pa ceļam pazaudēta murgs nekad vairs nesutisu
  • anna

   anna

   Nu ne jau wish vainīgs, bet mūsu pašu pasta sistēma ir dirsā. Pastniecei iepatiksies un viņa savāks sev, un Tu varēsi gaidīt līdz pastardienai.
 • Inese

  Inese

  Es vēl joprojām gaidu! Preci pasūtīju 21.06.90. Pilnīgs bardaks!
 • ilze

  ilze

  man vakar pastā pienāca aliexpress paciņa, kuru es martā pasūtīju
 • Lana

  Lana

  Man arī rāda kad paciņa ir lv jau mēnesi. Bet līdz manai adresei vēl nav nonākusi.
 • Jaroslav Inozemcev

  Jaroslav Inozemcev

  Mūsu paciņa karantīnā bija no marta laikam )) tagad oktobrī bijām pastā citā jautājumā un pie reizes uzjautājām kā tas iepējams ka AliExpress rāda ka sūtījums ir LV , bet joprojām nav piegādāts . Darbiniece apskatījās sistēmā un teica ka neko nevar palīdzēt , redz tikai ka paciņa marta aizceļoja uz LV no Singapūras ... dīvaina sakritība , bet pēc 2 dienām paciņa bija pastkastītē
 • Ilze Daugello

  Ilze Daugello

  Nāk mistiski dažādos laikos. Ir paciņas, las atnāk pāris nedēļu laikā, bet ir tādas, kas jāgaida vairākus mēnešus.
  Neizskatās pēc karantīnas. Ja nu tikai atkarīgs no tā, no kura reģiona sūta.
  Tas, ka uzrāda, ka paciņa ir Rīgā, nenozīmē 100%, ka tas tā ir. Varbūt vispār vēl Ķīnā sēž un savu kuģi/lidmašīnu gaida. Nu nav pareizi tie izsekošanas paziņojumi. Dažreiz rāda, ka vēl nav Latvijā, bet jau pastkastītē iemesta :)
 • Es

  Es

  naivie cilvēki... ja tiešām atskaite par piegādi ir īsta- ar tracking numuru var izsekot kur tā fiziski ir., tie aliexpress tirgoņu bieži nemaz neizsūta- tik fake info liek ka paciņa ceļā... un šī nav tā vieta kur sūdzēties... pacel pakaļ un sazinies ar pārdevēju vai kantori ar kuru tiek sūtīts..
 • Ada

  Ada

  Šodien saņēmu 12 septembrī aliexpress pasūtījumu. Piekrītu traki ilgi.😷

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!