Sūdzību dēlis: Vai tiešam nevar uzlikt nedaudz līdzīgāku Latvijas karogam?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien sagadījās būt Latvijas Konsulārā Londonā. Tiešām biju izbrīnīts, ka Latvijas karogs ekrānā vairāk atgādināja Austrijas karogu.”

Vai tiešam nevar uzlikt nedaudz līdzīgāku Latvijas karogam?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai tiešām nevar uzlikt nedaudz līdzīgāku Latvijas karogam?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Māris.

1 komentārs

1 komentārs

  • Vilnis Priede

    Vilnis Priede

    Jā tiešām tas ir Austrijas karoga krāsas!Bet mani vairāk uztrauc valstī notiekošais,piemēram gadijās nopirkt lielveikalā kartupeļus tīkliņā kuram pierīkota ,,rociņa,, ar valsts karoga krāsām.Jautājums,ko man darīt ar valsts karoga krāsām kad es to maisiņu iztukšošu,izmest vai veidot kolekciju?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!