Sūdzību dēlis: Vai tiešām nevar izvest miskasti, kura jau pārpildīta?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai tiešām nevar izvest miskasti, kura jau pārpildīta?”

Vai tiešām nevar izvest miskasti, kura jau pārpildīta?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tika pieņemta jauna kārtība no 23. septembra, ka pie katras mājas būs novietots konteiners. Un vēl līdz šim laikam, precīzāk, 5. oktobrim, stāv miskastes kalns, kas jau brīžiem pat atrodas uz ceļa. Varbūt ir aizmirsts par šo adresi?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Līga.

3 komentāri

3 komentāri

 • @ZalaisSkursteni

  @ZalaisSkursteni

  vai tiešām cilvēki nevar beidzot rīkoties un mazāk pirkt lietas, jo īpaši tās, kas ir ietērptas simtskārtu iepakojumā?
 • a

  a

  Varbūt vajadzētu jautāt apsaimniekotājam kādi ir noslēgtā atkritumu izvešanas līguma nosacījumi - cik bieži un kādās dienās atkritumi tiek izvesti.
 • Haritis Petersons

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!