Sūdzību dēlis: Vai tiešām mēs vācam atkritumus tikai Lielajā talkā, bet pēc tam varam mēslot, kur gribam?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Vai tiešām mēs vācam atkritumus tikai Lielajā talkā, bet pēc tam varam mēslot, kur gribam?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

Šodien, pēc darba, izvēlējos doties nelielā pastaigā gar jūras krastu  – sanāca 6 kilometri jeb 3 kilometri uz katru pusi. Un re, kāds bija mans “guvums”!

“Uz katru pusi pa pilnam maisam, ko izķeksēju no jūras. Pat speciāli nemeklēju, ko pacelt. Visvairāk atkritumu bija tieši kafeijnīcu apkārtnē. Bija viss – zāļu iepakojumi, čupa čupu kociņi, alus bundžas, pārtikas iepakojums.  Kamēr lasīju atkritumus, cilvēki vēroja saulrietu, bildējās, un ieraugot mani, tikai pasmīnēja.

Vai tiešām mēs vācam atkritumus tikai Lielajā talkā, bet pēc tam varam mēslot vietu, kur paši atpūšamies?

Ļoti skumji, ka cilvēki domā, ka kāds pēc viņiem savāks. Atkritumi nepazūd. Tos iepūš jūrā, dzīvnieki apēd sīkākās vienības, un galu galā, diezgan briesmīga sajūta, staigājot pa skaisto jūras krastu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Alise.