Sūdzību dēlis: Vai tiešām Latvijas TV ir jādegradējas līdz atejas līmenim? Varbūt, ka tikai es šeit saskatu totālu bezgaumību!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Vai tiešām Latvijas TV ir jādegradējas līdz atejas līmenim? Varbūt, ka tikai es šeit saskatu totālu bezgaumību!

“Labdien! Tā nav gluži netaisnība, bet vistīrākais idiotisms – reklāma BĒRNIEM!!! “Toilet Trouble”! Skaidrs, ka reklāmas vajadzīgas naudas pelnīšanai, bet mazliet tomēr vajadzētu padomāt reklamējamā produkta jēgu. Šai reklāmā bērniem iesaka spēlēties ar tualetes podu, tātad – atejā. Kas būs tālāk?

Kakājošas un čurājošas lelles jau bija. Turpināsim ar bērnu radīšanas procesa rotaļām, lai pierod jau no autiņiem??? Ko darīs tie bērni, kuriem vecāki šo brīnumpodiņu nevarēs nopirkt?

Ies uz īsto tualeti un spēlēsies tur? Šādas rotaļlietas var izdomāt tikai slimi prāti. Vai tiešām tādēļ Latvijas TV ir jādegradējas līdz atejas līmenim? Gribētos dzirdēt, cik sajūsmināti par šādām “rotaļlietām” ir jaunie vecāki.

Varbūt ka tikai es, savos 63 gados, šeit saskatu totālu bezgaumību?”

Iesūtīja: Ēriks

Foto