Sūdzību dēlis: Vai tiešām jāpublicē kārtējais mēģinājums izkrāpt naudu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Manuprāt, pietiek krāpniecisku reklāmu un mēģinājumi izkrāpt naudu internetā, lai papildus vēl šādas, apmaksātas krāpnieciskas reklāmas, tiktu publicētas vienā no populārākajiem mediju portāliem delfi.lv.”

Vai tiešām jāpublicē kārtējais mēģinājums izkrāpt naudu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pēdējās nedēļas, ieejot delfi.lv mājas lapā tiek reklamēta iespēja saņemt lielu naudu. Bildē priecīgi jaunieši tur rokās čekus ar lielām summām (vidējām latvietim pietiekami liela summa). Ieskatoties čekā var redzēt, ka vārdiem ir dolāri un ciparos eiro.

Vai tiešām klaji redzama, nepatiesa informācija ir jāpublicē delfos.lv un jāmaldina iedzīvotāji? Protams, pie raksta ir minēts, ka tā ir apmaksāta ziņa, bet vai tiešām delfi.lv nav nekāda ētiska un morāla pieeja izvēloties reklāmas, kuras publicē savā portālā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Dārta.

6 komentāri

6 komentāri

 • Laima Ludena

  Laima Ludena

  Bet fb jau neredigee un lauj katru dienu desmitiem so lapu registreties...👎
 • Normunds Lagzdiņš

  Normunds Lagzdiņš

  Varbūt jāsavācās, jāizveido komanda un jāsāk viņus visus likvidēt! Būtu tīrāks gaiss! 😡😡😡😡😡😡😡😡
 • Zita

  Zita

  Man arī traucē tā viltus vīrusa reklāma.Mēģina izkrāpt naudu no cilvēkiem. Izmanto neīstus Vārdus un Uzvārdus ar citu cilvēku bildēm.Raksta tādas pasakas tajā reklāmā 🙈
  Kāpēc tiešām vīrusa reklāmu atļauj delfi.lv vispār rādīt.
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Tās reklāmas ir viens ĀRPRĀTS! reklāmu laiks daudz lielāks par pārejo raidījumu laiku! Krāpj mūs uz pilnu klapi un pelna tie,kas mūs apčakarē,citādi to teikt vairs nespēju :(
 • Kālis

  Kālis

  Pastāv reklāmu bloķētaji, kā adblock un ghostery. Uzliekot tos nebūs jāskatās šīs reklamas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!