Sūdzību dēlis: Vai tiešām jāgaida, kad kāds iekritīs akā, lai to salabotu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Vai tiešām jāgaida, kad kāds iekritīs akā, lai to salabotu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Šādi izskatās kanalizācijas akas vāks Valkā pie daudzīvokļu mājas pagalma, kur dzīvo daudz mazu bērnu!”

“Vai tiešām jāgaida nelaime, kad kāds iekritīs iekšā, lai to salabotu? Jau gadiem novēroju šo problēmu, bet šogad tas caurums ir tik liels, ka nevar paiet garām, tomēr pašas bērni uzturas pagalmā!

Ja visiem citiem ir vienalga, tad man ne! Vērsos Valkas domē ar jautājumu, kur man vērsties, lai problēmu risinātu, bet atbildi nesagaidīju – tiku ignorēta! Pagaidām šis caurums, pēc maniem novērojumiem, tiek izmantots kā miskaste!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Inga.