Sūdzību dēlis: Vai tiešām ir pieļaujami skaļi būvdarbi piecos no rīta?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai tiešām ir pieļaujami skaļi būvdarbi piecos no rīta?”

Vai tiešām ir pieļaujami skaļi būvdarbi piecos no rīta?
ekrānuzņēmums

“Izteicām aizrādījumu, bet to neņēma vērā! Mūsu pacietības mērs bija pilns septiņos no rīta, kad tie kļuva vēl skaļāki. Mūsu ģimenē aug divi bērni, viens no bērniem ir ar īpašām vajadzībām, kurš no katra šī trokšņa ļoti nobīstas un sāk raudāt.

Šobrīd ārā ir karsts, tāpēc aizverot logus, mēs paliktu bez gaisa! Mēs esam jau vairākas nedēļas piecietuši astoņos no rīta perferatora darbus un klusējuši, bet ja sāk piecos no rīta skaļus būvdarbus, tas vairs nav normāli! Mēs katrs esam pelnījuši izgulēties! Būvdarbi notiek Ventspils ielā 58!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Linda.

404 | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Lapa nav atrasta.

Kāds teiciens vēsta, ka: "Koks atstāj celmu, akmens vietu, bet cilvēks - atmiņas." Savukārt internets atstāj kodu 404 un bezpalīdzīgu tekstu "Lapa nav atrasta", jo lapa, ko mēģini atvērt, tiešām ir zudusi.

Iesakām doties uz sākumlapu (cerams, vismaz tā vēl eksistē).

Gribu tikt atpakaļ
404
7 komentāri

7 komentāri

 • Liene Jansone
 • Lohhiem

  Lohhiem

  LoHu problēmas🤭🤭🤭trokšņi🤭🤭🤭pate ar saviem bĒbjiem vairāk trokšņo🥕💩💩💩
 • Kaspars Dārziņš
 • Paksis

  Paksis

  Tehniskie normatīvi nosaka skaņas līmeni dzīvoklī aiz aizvērta loga.
 • Jeļena

  Jeļena

  Tikai no baumām viņas pat nebrauca pārbaudīt īstenību tikai safabricejot
 • Jeļena

  Jeļena

  Esmu izmisumā nezinu ko darīt un aizveda nezināmā virzienā man ne ko nepasakot
 • Jeļena

  Jeļena

  Vai ir iespējams Mateja kas nedzer nav kaitīgu ieradumu atņemt bernus

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!