Sūdzību dēlis: Vai tiešām ir pieļaujami skaļi būvdarbi piecos no rīta?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri

“Vai tiešām ir pieļaujami skaļi būvdarbi piecos no rīta?”

“Izteicām aizrādījumu, bet to neņēma vērā! Mūsu pacietības mērs bija pilns septiņos no rīta, kad tie kļuva vēl skaļāki. Mūsu ģimenē aug divi bērni, viens no bērniem ir ar īpašām vajadzībām, kurš no katra šī trokšņa ļoti nobīstas un sāk raudāt.

Šobrīd ārā ir karsts, tāpēc aizverot logus, mēs paliktu bez gaisa! Mēs esam jau vairākas nedēļas piecietuši astoņos no rīta perferatora darbus un klusējuši, bet ja sāk piecos no rīta skaļus būvdarbus, tas vairs nav normāli! Mēs katrs esam pelnījuši izgulēties! Būvdarbi notiek Ventspils ielā 58!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Linda.