Sūdzību dēlis: Vai tiešām es, Latvijas pilsone, esmu darba nespējīga, jo nerunāju krieviski?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

100 komentāri
Vai tiešām es, Latvijas pilsone, esmu darba nespējīga, jo nerunāju krieviski?
PIXABAY.COM

“Ir ļoti sasāpējusies problēma. Vai tiešām es, Latvijas pilsone, esmu darba nespējīga, jo nerunāju tekoši krieviski?”

“Skolas laikā mana izvēles valoda bija vācu valoda nevis krievu valoda. Tā kā esmu darba meklējumos, esmu nosūtījusi CV visur, kur iespējams.

Šodienas situācija. Man zvana no “RD Electronics”. Personālatlases speciālists ilgi un sīki izprašņā par manis nosūtīto CV, atbildot uz jautājumiem, viņš uzdod pēdējo un šādu jautājumu: “Kā ar krievu valodu?”

Atbildot, ka saprotu pamatfrāzes, bet tekoši nerunāju, personālatlases speciālists novēlēja veiksmi atrast darbu un nemaz neuzaicināja uz interviju. Absurdi! Kā arī publisks FUJ bankai “Citadele”, ar kuru bija šī pati problēma.

Tā kā likums tagad ir pieņemts, ka obligāti prasīt nevar krievu valodu, to neviens darba devējs neievēro. Esmu vienkārši šokā, un esmu sapratusi, ka esmu nākamā, kam jāpērk aviobiļete prom no Latvijas, jo savā dzimtenē neviens mani darbā neņems, jo nerunāju krieviski. Nožēlojami!”