Sūdzību dēlis: Vai tiešām cilvēki sev apkārt nevēlas tīrību?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šāds skats šobrīd paveras pie Biķernieku slimnīcas, Biķernieku mežā. Šķiet, ka cilvēki sev apkārt nevēlas tīrību un kārtību!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Olga.

Vai tiešām cilvēki sev apkārt nevēlas tīrību?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
5 komentāri

5 komentāri

 • bigulis

  bigulis

  Es tur bildēs neredzu nevienu cilvēku, tātad Olga pati ir tā kas nevēlas tīrību un kārtību brikšņu vidū
 • Zigis Berzins

  Zigis Berzins

  Ja musars izvests mežā,tad to izdarījis turīgs čmošņiks!!!
 • Kristers Juris Pūkainis

  Kristers Juris Pūkainis

  Kamēr būs CŪKAS(tie kas ar vieglu sirdi visu izmet)tikmēr tīrība nebūs...
 • Enrigue Enrigue Duglass
 • Ilze Zariņa

  Ilze Zariņa

  Arī mēsli izolējas .... mežā..... Tagad jau tur laikam īpaši daudz svaiga gaisa kārotāju, bet aiz sevis savākt.... kam gan tas???? Skumji!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!