Sūdzību dēlis: Vai tiešām aptiekas ir tiesīgas “uzdzīvoties” pandēmijas laikā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai tiešām aptiekas ir tiesīgas “uzdzīvoties” pandēmijas laikā?”

Vai tiešām aptiekas ir tiesīgas “uzdzīvoties” pandēmijas laikā?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Es domāju, ka viņām tieši pretēji vajadzētu aizsarglīdzekļiem samazināt cenas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Daiga.

83 komentāri

83 komentāri

 • naida

  naida

  varu pateikt tikai vienu- visas aptiekas un visi veikali likumigi brivi var uzlikt kadu cenu grib,jo neviens likums neregule preces cenu.tallina masku ar respiratoru aptieka pardod par149 eiram. ta ir ES politika- brivais tirgus. bet ir starpiba kura ES valsti tu dzivo.kur kovid analizes pa velti,kur maskas izdala uz ielam.mes dzivojam latvija, tatad uz mums attiecas latvijas likumi,kurus mums dikte valdiba pec savas sapratnes.mums tagad burtiski,,baz virsu miljardus,kurus atmaksas kadas 3 paaudzes.latvija ir viena no nabadzigakajam valstimES.vareja nepieciesamas rupnicas uz laiku nacionalizet,jo cilvekiem nav naudas visu nopirkt del koronas.bet kas valda,tas skalda. gribetos gan redzet vienkarsu atskaiti pa ministrijam,kur iztereta koronai paredzeta nauda.
 • klusaa

  klusaa

  veikalos 300ml seal dezinfekcijas lidzeklis rokam tagad maksa 5-6 eiriki, kas maksaja pie eiro
 • Виталий Лысенко
 • J
 • 😠
 • Tā nevar
 • J
 • Es
 • Jānis

  Jānis

  Gribēju vēl papildināt... Ne tikai aptiekas mēģina un iedzīvojās uz pandēmijas rēķina.. dezinfekcijas līdzekļu ražotāji (ja var ticēt veikalu darbiniekiem!!!) strauji ceļot cenas, tāpēc augstās cenas, arī internetveikali "lepojās" ar savām fantastiskajām cenām! Uzrodās dažādi mājražotāji ar savām maskām par kosmiskām un pilnīgi bezjēdzīgām sejas aizsargmaskām, kurš tos kontrolē? Pilns facebook!!! Pat elementārais veļas balināšanas līdzeklis "izaudzis" no centiem, lidz brangiem n-tajiem eiro!!! Nu ko?! Atliek cerēt uz Karmu, kā bumerangu!!!
 • Jānis

  Jānis

  Nu, protams, a ko ne!?! Iedzīvosies uz pirktspējīgiem iedzīvotājiem.. kam nebūs naudas, tam slimība klāt... Tikai neviens, laikam, īsti neaizdomājās, ja nākotnē nebūs kam strādāt, celt ekonomiku, naudai pilnīgi nebūs vērtības! Ko tad? Varēs žļambāt savu naudu... :)))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!