Sūdzību dēlis: Vai tiešām animācijas īsfilma “Villa Antropoff” ir piemērota bērniem?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlētos zināt, vai tiešām animācijas īsfilma “Villa Antropoff” ir piemērota bērniem?”

Vai tiešām animācijas īsfilma “Villa Antropoff” ir piemērota bērniem?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tur ir parādīts sekss, narkotikas. Uzskatu, ka to nevajadzētu pievienot pie bērnu satura! Šo īsfilmu var redzēt shortcut films,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Krista.

6 komentāri

6 komentāri

 • golivuda

  golivuda

  Pagrimušās holivudas saitītē sabiedrības degredācija, robežu pārvilkšana rit pilnā sparā. Nekad nav bijis saprotams kā bērniem kino, tv brīvi pieejams saturs ar vardarbību, seksu utt. Cilvēks jau no mazotnes caur tv tiek audzināts par kretīnu. Visi lielie bērnu psihologi un aizstāvji arī nez kur pazuduši. Tīrais fufelis ir tie mūsu "psihologi". Tik cik ģimene labo ieliek tik arī ir tai bērniņā.
 • es

  es

  Auna piere- pirmais tur atzīme ir no 16 gadiem- ja naivi ceri ka bērns 16 gados nezin kas ir sekss- tad aizej pati pie psihaloga, otrs multenes ir tikai bērniem? ir ļoti daudz multeņu kuras paredzētas pieaugušajiem..
  • a

   a

   Otrajā bildē redzams, ka filma parādās sadaļā "Nesen pievienotais bērnu saturs".
 • 10gados

  10gados

  Pooornooo skatīties var, pīpēt, šnaukt un kulaKkā raut var, bet te redz multene uj uj uj🤭🤭🤭🐂🙋‍♀️
  • .

   .

   kurš saka ka var? varbūt tavi bērni var, bet navajag vispārināt.
   • Tavējie arī

    Tavējie arī

    Šo visu zin. Vienīgi tu lielizmēra 100kg modele tāda atpalikusi🤭🤭🤭🥳🐓🍩💩

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!