Sūdzību dēlis: Vai tas ir normāli – krāsot durvis, kamēr paši mazākie bērni vēl atrodas bērnudārzā?!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Vai tas ir normāli – krāsot durvis, kamēr paši mazākie bērni vēl atrodas bērnudārzā?!

“Labdien! Lūk, tāds pārsteigums gaidīja vecākus, kuri atnāca pēc saviem mazajiem bērniem bērnudārzā “Dzērvenīte”.

Nenormāli smirdēja un vēl pie tam – pašu mazāko bērnudārza apmeklētāju grupiņa atrodas piecu metru attālumā no svaigi krāsotajām durvīm!

Vai tas ir normāli – veikt remontu (krāsot durvis), kad mazi bērni vēl atrodas bērnudārzā?!”

Iesūtīja: Jana

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ingrīda Lindemane
  +12 +10 -2

  Ingrīda Lindemane

  Normāli būtu interesēties pie iestādes vadības, nevis ar katru sīkumu skriet uz Bez Tabu.
 • Ieva Kūla Zīle
  +8 +5 -3

  Ieva Kūla Zīle

  Vai tas ir normāli, ka pieaugušie lietas kārto caur trešo personu?
 • Josifs
  +3 +3 0

  Josifs

  Normāli gan ,ja vadītājai galvenais ir savs beņķis nevis bērnu veselība . Nav jau pirmais gads kad izceļās ar savu gudrību

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!