Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Vai tas ir normāli, ka veciem cilvēkiem pieturā jāstāv kājās, jo lietus laikā uz soliņa nevar pasēdēt “dupsis salst”, bet bez jumtiņa ir normāls koka soliņš, uz kura varētu apsēsties… bez salšanas! Nav iespējams, jo ir slapjš. Rūpēsimies par vecākiem cilvēkiem! “Rīgas satiksmei” ir viedoklis?”

Vai tas ir normāli, ka veciem cilvēkiem pieturā jāstāv kājās, jo lietus laikā uz soliņa nevar pasēdēt?

Iesūtīja: Osis

Foto

2 komentāri

2 komentāri

  • Skolotāja

    Skolotāja

    Man jau pasen ir radies viedoklis par to, ka Latvijā par cilvēkiem, it īpaši jau gados NEVIENS nedomā, ap 60 gadiem darbu atrast ir NEIESPĒJAMI!!! Kā lai dzīvo? Jālec no tilta, kā daudzi to dara...
  • Kate

    Kate

    To .... tā saucamo arhitektu pašu ziemā vajadzētu uzsēdināt un piesiet uz tā metāla soliņa,tad varbūt zinātu,ko tas nozīmē-apsaldēt urīnpūsli.Bet tā šie soliņi un arī pašas pieturvietas ir butaforijas,jo NAV padomāts par pasažieru ērtībām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!