Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Vai tas ir normāli, ka galvaspilsētā bez luktura nevar redzēt ceļu?

“Sveiki! Šonakt gāju no autobusa pieturas Juglā – sabiedriskā transporta galapunktā. Ielā nebija apgaismojuma, tas parādījās tikai pieturā “Pāles iela”.

Vai tas ir normāli, ka galvaspilsētā bez luktura nevar redzēt ceļu? Pilnīgi bailes bija iet mājās!”

Iesūtīja: Ieva

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Ingus Grāvelsons
  • hmm
    0 0 0

    hmm

    Beidzot laikam ir pienākusi tā diena, kad mēs sākam saprast, ka gribam šiki izlikties, par modernu Eiropas valsti, bet neesam. Sociālajā ziņā iestrēguši 50tajos, arī pilsētas (pat galvaspilsētas) sakopšana un modernizēšana vēl padomju līmenī. Esam vien vēl otrā šķira un, kamēr cilvēki nesāks domāt - turpinās balsot tos pašus onkas un tantes, uzvedīsies kā zvēri pret jebkuru minoritāti un sabiedrība kašķēsies savā starpā nekas nemainīsies, tā ka pērc vien lukturīti, izaugsmi te nav ko gaidīt :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl