Sūdzību dēlis: Vai tas ir normāli, ka dienas laikā visur reklamē vaginālās kapsulas?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai tas ir normāli, ka dienas laikā visur reklamē vaginālās kapsulas?”

Vai tas ir normāli, ka dienas laikā visur reklamē vaginālās kapsulas?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mans piecgadīgais dēls jautā: “Mammu, ko nozīmē vaginālā?” Uz ko atbildu, ka tas domāts lielām tantēm, jo nezinu ko atbildēt!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo mamma.

76 komentāri

76 komentāri

 • Aivis

  Aivis

  Man tomēr besī ka,ejot pa ielu un caur blūtūt tubiņu klausoties muzonu, pēkšņi atskan reklāma—Kas notiek tavā dzemdē?!))) Bļeee, vai man dzemde pēkšņi būtu uzradusies vai,izkritusi?????))))))
 • Gatis Bērziņš

  Gatis Bērziņš

  Un vēl, tieši reklāmu dēļ TV vairs neskatos, jo negribas, ka ar mani manipulē naudas maisi, mēģinot iesmērēt visādas drazas. Lieki piebilst, ka kvalitatīvas preces līdz TV reklāmu līmenim nenolaižas, jo tām pircēju pietiek bez reklāmas.
 • Gatis Bērziņš

  Gatis Bērziņš

  TV ar savām reklāmām vispār ir nolaidies līdz tualetes līmenim un sen jau nav vairs baudāms. Reklamē aitu baram tualetes līmeņa lietas, jo visur tikai nauda, nauda, nauda. Sievietes vispār tiek pataisītas par infantilām būtnēm, kas nepazīst savu ķermeni, TV ieņēmis farmaceitu un ginekologa vietu. Noskaties TV reklāmas un jūties kā iznācis no aptiekas, pašam to negribot. Nemanāmā veidā TV reklāmas iepotē, ka visi esam slimi, la visiem kālieto tas un tas, un pieļauju, ka cilvēks parastais uz šo arī iekrīt un reklāma nostrādā. Protams, visvieglāk ir spēlēt uz sievietēm, jo viņas vairāk visādām hui.ām notic. Un tas arī ir rezultāts, ka reklāmas, kas saistītas ar sieviešu ģenitālijām ir top reklāmas un ne tikai...
  Un te nav rua par bērnu audzināšanu, te drīzāk ir runa par cilvēku nozombēšanu. Ja ir kāda problēma, priekš tā ir domāts ārsts, kas arī ieteiks attiecīgos medikamentus. Bet nu šobrīd TV mums aizstāj visu. Neizej no mājas, pasūti zāles aptiekā un dzīvo vesels. Kad beidzot valdība attapsies un aizliegs reklamēt zāles, bet nu saprotu - to mašinēriju ir grūti apstādināt.
 • Agija Krūmiņa

  Agija Krūmiņa

  Tikpat labi, tad aizliedzam alus reklāmas, man dēls savos 5 gados arī uzskatīja,ka Lāčplēsis extra ir super labs, jo reklāmā tā saka, vai arī veikalā man piedāvāja Always ultra ar īpaši uzsūcošām rieviņām😁
  Vai nu aizliedzam TV, vai arī protam ar bērnu pārrunāt šīs tēmas 🤭
  • Kristina Saveiko

   Kristina Saveiko

   Agija Krūmiņa alko reklāmas tiešām derētu aizliegt 😁
 • Arita Gelmane
 • Toms Potapovs
 • Māris Vilčaks

  Māris Vilčaks

  Kad tad ja ne tagad?Tas tak ļoti aktuāli,jaunatnei ir jābūt izglītotai.
 • Sarmīte Sarmīte

  Sarmīte Sarmīte

  Kāds sūdzās par bezjēdzīgām lietām, bet kāds par to raksta. 👍👍👍Labāk uzrakstiet kā Gaiļezera uzņemšanā pat durvis neatver - cilvēkam ar infarktu,ar akūtām sapēm kŗūtīs ,bet izsauktie ātrie ir paši šokā par tādu slimnīcas darbu!
 • Ivars Bruņinieks
 • Daniela Upacere

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!