Sūdzību dēlis: Vai tālmācības vidusskolas reklāma ir korekta?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru
Vai tālmācības vidusskolas reklāma ir korekta?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai ir korekta tālmācības vidusskolas “Rīgas komercskola” reklāma, kas patlaban iznirst visos portālos? Vai informācija nav maldinoša?”

“Proti, tajā minēts, ka “pieredze komercizglītībā 29 gadi”, skolas absolventi ir Rihards Lepers un Neo. Patiesībā minētie cilvēki beidza 2010. gadā slēgto Komercģimnāziju, un arī Komercģimnāzija sākumā nesa Komercskolas vārdu. Taču pēc tās slēgšanas programmas pārņēma 2. un 3. ģimnāzija, tikai vēlāk tika izveidota tālmācības skola “Rīgas komercskola”.

Šī iestāde pārņēma nosaukumu, bet vai citādi tā uzskatāma par Komercģimnāzijas turpinājumu? Otrkārt, reklāmā uzsvērts, ka skola saņēma “Pūces balvu” par eksāmenu rezultātiem. Taisnība, ka skola tādu saņēma, bet tikai kā labākā skola vakarskolu un tālmācības skolu grupā, kas nav minēts reklāmā. Taču paši rezultāti, salīdzinot ar dienas skolām, ir samērā pieticīgi, tos jebkurš var aplūkot VISC mājaslapā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Inese.