Sūdzību dēlis: Vai tad tiešām šim nabaga dzīvnieciņam, kurš jau putnu saplēsts, ir tur jāguļ?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Vai tad tiešām šim nabaga dzīvnieciņam, kurš jau putnu saplēsts, ir tur jāguļ?

“Sveiki! Aizbraucot atpūsties uz Rīgas jūras līci Raganciemu, pavērās nepatīkams skats. Izskalots ronītis vai kaut kas tamlīdzīgs, īsti nevarēja saprast. Vai tad tiešām šim nabaga dzīvnieciņam, kurš jau putnu saplēsts, ir tur jāguļ?

Tā kā nezinām, pie kā vērsties, rakstām Jums. Nekad nesam neko tādu redzējuši un saskārušies.”

Iesūtīja: Ivonna

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • stulbuma kalngals
  +2 +2 0

  stulbuma kalngals

  Tā vietā, lai izsauktu kādu atbistošu dienestu (kaut vai policijai piezvanīt un lūgt padomu), tipiskais latvietis kārtīgi safilmē, safotografē un pēc tam brēc, ka nav labi. Kur paliek mūsu pašu atbildība par vidi, kurā dzīvojam?!
 • Janis Rieksting
  +1 +1 0

  Janis Rieksting

  Vienam kauli uz trotuāra, vienam beigts ronis, nu ja nezinat ko darīt ejat garām un miers! Bet nē sataisa bildes un fb iekšā! Kad galvā salmi vien...
 • .....
  0 0 0

  .....

  Rakstot šeit sūdzību, problēmu laikam var atrisināt ātrāk, veiksmīgāk, nekā piezvanot, piemēram, pašvaldības policijai. Ja nu galīgi par policiju nevar iedomāties, tad kaut par uzziņu dienestu, kas uzreiz sniegtu arī padomu, pie kā vērsties un arī savienotu. Lūk, tik tālu esam, tagad visu risinām ar interneta palīdzību.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!