Sūdzību dēlis: Vai spēsi atrisināt šo 1. klases pārbaudes darba uzdevumu matemātikā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esi vērīgs! Vai spēsi atrisināt šo 1. klases pārbaudes darba uzdevumu matemātikā? Mans bērns domu uztvēra, tomēr nav saņēmis attiecīgi augstāko vērtējumu.”

Vai spēsi atrisināt šo 1. klases pārbaudes darba uzdevumu matemātikā?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kad iedziļinājāmies ar vīru kopā, sapratām, ka viss nav tik vienkārši! Viss ir atrisināms, taču krietni dabūjām palauzīt galvas! Uzdevumā minēti gan lati, gan eiro.

Vai tie, kas atbildīgi Izglītības ministrijā par uzdevuma sastādīšanu, paši ir mēģinājuši to atrisināt? Mums sanāca 12, 45 LVL! Cik jums? Vai šādas kļūdas būtu pieļaujamas?”

35 komentāri

35 komentāri

 • Māra Ostrovska

  Māra Ostrovska

  Tēma SKOLA ir tā, par kuru esam vienojušies nerunāt ( mans juniors un es, mamma ). Kāpēc ? Tāpēc, ka mūsu attiecības ir mamma-dēls, nevis skolnieks-skolotāja. Darbojas lieliski.
 • Kristine Purviņa

  Kristine Purviņa

  Pēdējā laikā ļoti daudz redzu drukas kļūdas ne tikai grāmatās, laikrakstos, bet arī tv ....vai grāmatas nesastāda un nedrukā saucamie profesionāļi? Vai televīzijā subtritus nevar pārlabot, ja ieviesusies kļūda? No mums prasa nez ko un nedod dievs pieļaut mazu kļūdu, bet apkārt tik daudz lielu un acīm redzamu kļūdu.
 • skolotāja

  skolotāja

  Abas puses lieki "kasās". Es nemūžam nenoņemtu 0.5 punktus jeb 20% par iekavu trūkumu! Bet mammas vietā - nemūžam nesūtītu uz Beztabu šo lapu! Varbūt ieliktu FB, jo tas ir jautri, tāpat kā klasiskais jociņš - cik ābolu auga katrā no ozola zariem.
 • Zigmars Tretjakovs

  Zigmars Tretjakovs

  1.klasē jau pārbaudes darbi??? jobnuļis??? Latvijas izglītības sistēma galīgi sagājusi sviestā??? Pirmajā klasē iemācat bērnu lasīt rakstīt un rēķināt, nevis kontroldarbus neatrisināmus uzdot...
  • Ilona Smite

   Ilona Smite

   Zigmars Tretjakovs par to tik sapņot var ...
   Tagad ejot uz pirmo klasi, bērnam jāmāk rēķināt ,lasīt un rakstīt....

   Man meita iet 2klase šogad ... Mēs jau reizrekinu esam iekalusi galva, visus leņķus, nogrieznes,taisnes....
   Par dažiem darbiem pat nerunāsim, ne bērns nē es pati nesaprotu 😂🤣

   Mūsu bērnībā sen kā izbijusi,nu mums aug nākošie Einšteini
  • Zigmars Tretjakovs

   Zigmars Tretjakovs

   Ilona Smite 😨😨 nezināju, man meita tik nākošgad sāks iet 1klasē, šausmas... tas nau pareizi tik agri.... sviests te Lv.. izklausās ka būs šausmas tā skola😂😂
  • Dagnija Upeniece

   Dagnija Upeniece

   Pirmajā klasē skolotājam nav jāmaca bērnam kā lasīt,rakstīt,skaitīt, atšķirt krāsas, vilkt līnijas,vai vēl labāk,kā turēt pildspalvu, bērniem tas ir jāiemācās pirmsskolas izglītības iestādē, tikai tādēļ gadu pirms skolas tās ir obligātas, ja uz pirmo klasi nevajadzētu šīs zināšanas,un likumā nebūtu noteikt,ka obligāti jāiet sešgadnieku grupiņā,ļoti daudzi nemaz neietu bērnu dārzā. Jā, varbūt mazliet grūtāka mums tā pati matemātika,bet tas ir tikai tāpēc,lai attīstītu savu loģisko domāšanu, daudziem jauniešiem tās nav arī beidzot skolu, mums ir varbūt grūtāka literatūra,taču arī tas ir tikai tādēļ,lai bērni iemācītos izteikt savu viedokli,vai spētu atrast tekstā to,kas nav pateikts tiešos vārdus, nereti tiek runāts aplinkus. Ar to visu ir jāsamierinās. Matemātika ir tikai normāls priekšmets, jūs man labāk varēti teikt, kāda jēga ir novērtēt bērna prasmes sportā,vizuālajā mākslā vai mūzikā.... to gan es nesaprotu. :)
  • Laima Burtniece Kauliņa

   Laima Burtniece Kauliņa

   Ilona Smite Nu nav jau tik traki! Mans berns ari màcas 2. klasē! Nekada vaina! Paris uzdevumi tik tadi grutaki bijuši, bet parejais viss ir standartā-tapat arī reizreķins!
  • Ilona Smite

   Ilona Smite

   Laima Burtniece Kauliņa nu ja tas viss ir apgūts un bērns saprot un ātri mācās,tad nav grūti
   Manai meitenei pa lielam viss ātri aiziet....zemaka atzīmē 7 ko uzskatu par labu....
   Bet zinu ka klase ir arī bērni kam ļoti grūti iet ar mācībām un vai tiks uz nākošo klasi protams nemāku spriest...
  • Lāsma

   Lāsma

   Zigmar, Jums ar atmiņu švaki vai speciālajā skolā mācījāties? 1. klasē vienmēr ir bijuši pārbaudes darbi. Bija pat laiks, kad 1. klasē bija valsts pārbaudes darbi, un visi dzīvi. Es 1977. gadā pat bērnudārzā eksāmenus kārtoju, lai gatavību skolai apliecinātu.
  • Kristine Purviņa

   Kristine Purviņa

   Kad mana meita mācijās 3.klasē, tad dabas zinībā bija uzdevums uz kuru atbildi atradu 8.klases ķīmijas grāmatā. Un otrai meitai bija 6.klasē matemātikā bija uzdevums, tāds ko es beidzot vidusskolu eksāmenā liku. Biku jau tiek viss pārspīlēts tajos bērnos bāzt iekšā zināšanas.....trakākais, ka vecākiem arī viss ir jāzin un nav nozīmes vai tu esi traktorists vai cilvēks ar 6.klašu izglītību, jo likums liek vecākiem būt zinošiem un palīdzēt bērnu izglītot. Man paveicies, jo abas meitas ar mājas darbiem pašas tika un tiek galā, bet žēl to vecāku, kuri spiesti kopā mācīties ar bērniem un tēlot skolotāju. Un nesanāk pavadīt laiku kopā kā vecākiem ar bērniem būtu vajadzīgs?!!!!
  • Māra Ostrovska
 • Kate

  Kate

  Acīmredzama rediģētāja kļūda.1.klases uzdevums ar vienu darbību.Jūs tak nedomājat nopietni,ka 1.klases skolniekam būtu jāzina valūtas kurss un jāveic aprēķini no latiem uz eiro .Skolotājai gan bija šī kļūda jāpamana un jāizlabo jau grāmatā,lai nebūtu pārpratumu.
 • Ineta Būdniece
 • Iveta Ivie Ermane
 • Elīna Kreivina
  0 -10 -10

  Elīna Kreivina

  Es domāju, ka bērniem īsti galvas sāpes tas neradītu. Jā, viņi pamanītu, ka atšķiras, bet vienalga izrēķinātu.
  Un man arī tas nelikās nekas traks, ka būtu uz Bez Tabu jāraksta. Drukas kļūda.
  • Mārtiņš Grāvelsiņš

   Mārtiņš Grāvelsiņš

   Tu jau protams neko neapskaties, tik drs gudri. Kārtējā učuka paraugstunda
 • sisidra

  sisidra

  Uzdevums kā valūtas maiņas punktā!
  Uzdevuma sastādītājam - nulle ar mīnusu un vasaras darbi!
 • R18

  R18

  Hahahaaa? davai sākam konvertēt latus uz eiro...
  Izlasat rakstu un dažus prātīgus komentārus un ātri sapratīsiet kas notiek!
  Vecāki paši te meistarībā sapinušies???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!