Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

22 komentāri
Vai skolotāja ir tiesīga bērniem atņemt mobilo tālruni uz visu dienu?

“Sveiki! Mana jaunākā māsa mācās Grobiņas ģimnāzijā, un viņas klases skolotāja ir izdomājusi bērnus uz visu dienu atstāt bez mobilajiem sakariem.

Vai skolotāja ir tiesīga bērniem atņemt mobilo telefonu uz visu dienu? Kādēļ, lai sazinātos tagad ar savu māsu, man tas būtu jādara caur viņas klases audzinātāju, un, ja vairāki vecāki centīsies sazvanīt savus bērnus aptuveni vienā laikā, ko tad darīt? Es uzskatu, ka šeit nav nekādas loģikas!”

Iesūtīja: Karīna

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • kurmis
  +16 +13 -3

  kurmis

  Vēl nesen mobilo telefonu nebija vispār. Un visi dzīvi, visi sazvanīti ( ja kāds čp), un atrasti caur skolas dežurantu, caur sekretāri, caur skolotāju istabu. Kur problēma.
  Es savējos mācu izdzīvot arī bez mobtela. Svarīgākos nr. zina no galvas, zina, cikos stundas beidzas, zin, ka tad, ja pēdējā stunda nenotiek, tad nav uzreiz jānobeidzas, bet mierīgi jāpasēž kafejnīcā/ bibliotekā/ kopgaldā un jāsagaida, kad vecāks atbrauc normālajā laikā pakaļ. Un nav ko tirināt vienam otru vai ik katru starpbrīdi ( rokas nomazgāji, kedas uzvilki, pusdieniņad garšoja..??.)
  Savādāk aug kolosāla pokemonu paaudze. Ņuņņas un memļaki aug, kam jāmācās nav, jo ir google, kalkulators un veļasmašīnas iedarbinātājaplikācija. Priekš kam!? Viena dīvainīšu paaudze ( sūdzības autors ir tam kolosāls piemērs) jau ir izaugusi. Audzēsim nākamo? Nu pietiek taču!
  Skolotāju ļoti labi saprotu. Lai turas!
 • Artis Lapselis
  +15 +12 -3

  Artis Lapselis

  Es uzskatu to par pareizu praksi. Bērniem ne tik daudz vajag šo telefonu zvanīšanai māsām ,brāļiem ,vecākiem ,kā vairāk spēles un sociālie tīkli. Otrs, bērni neprot savstarpēji komunicēt,veidot kontaktus ar skolotājiem un vienaudžiem. Telefoni stundu laikā,tā nav normāla parādība. Tie vecāki kas mēģina pierādīt pretējo ,jūsu prāts nav diez ko augstā līmenī.Droši jūsu IQ ir jūsu paša palaidņa līmenī.
 • Mummy
  +15 +11 -4

  Mummy

  Man reāli tracini šie vecāki, kuri bērnu visatļautību uzskata par normālu un viedierīces par neatņemamu dzīves sastāvdaļu! Kāda rutka pēc bērniem vajadzētu zvanīt vecākiem stundu laikā?! Stundas beidzās, lūdzu, zvani vecākiem. Bet problēma tajā, ka bērniem tas vajadzīgs ne jau vecāku sazvanīšanai, bet spēlītēm. Bērni kā zombiji ierakušies telefonos starpbrīžos, viņi neizkustās, neatpūtina acis. Es savam bērnam telefonu uz skolu nedodu. Problēmu gadījumā skolotāja zvana man.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl