Sūdzību dēlis: Vai skolas savā starpā saskaņo pasākumu laikus? Ļoti vēlētos, lai arī par mūsu bērniem domā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Vai skolas savā starpā saskaņo pasākumu laikus? Ļoti vēlētos, lai arī par mūsu bērniem domā!

“Sveiki, mīļais Bez Tabu! Varbūt jūs palīdzēsiet tikt skaidrībā ar radušos situāciju un atradīsiet atbildes uz maniem jautājumiem.

Meita mācās Baložu vidusskolā, Baložos, Ķekavas novadā un Ķekavas mākslas skolā. 1. septembra svinīgais pasākums vidusskolā meitai bija 01.09. plkst. 12.00 (meita mācās 5. klasē), mākslas skolā svinīgais bija plkst. 13.00.

Loģiski, ka bērni uz mākslas skolas Zinību dienu netika. Vai skolas savā starpā saskaņo pasākumu laikus? Kāpēc tik svarīgi svētki Baložu vidusskolas skolēniem, kuri mācās arī mākslas skolā, ir jāizlaiž?

Kam rīko šos pasākumus? Ir kaut kāda mērķauditorija? Vai tad ne visiem Ķekavas novadā dzīvojošiem mākslas skolas skolēniem? Par bērniem kāds domā? Ļoti bēdīgi ka mācību gads sākas tā…

Ar nepacietību gaidu arī nodarbību sarakstus, ceru, ka uz mākslas skolas nodarbībām meita varēs tikt laikus. Labprāt izvēlētos iegūt papildu izglītību tepat Baložos, taču Ķekavas novadā ir tikai viena mākslas skola un tā ir pašā Ķekavā.

Ļoti vēlētos, lai arī par mūsu bērniem tur domā!!!”

Iesūtīja: Sandra