Sūdzību dēlis: Vai šis ir adekvāti valstī, kurā dzīvojam?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Redzēju sirpi un āmuru. Vai šis ir adekvāti valstī, kurā dzīvojam?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Raivo.

Vai šis ir adekvāti valstī, kurā dzīvojam?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
6 komentāri

6 komentāri

 • Austris Dortholcs

  Austris Dortholcs

  Visticamāk, Raivo pirmo reizi mūžā ieradās pilsētā.
 • kurā dzīvojam?
 • Zane

  Zane

  Pārbijās kā velns no krusta-kādas šausmas ieraudzīja!Labāk pārbaudi pats savu adekvātumu!
 • ej

  ej

  Dāvi ej ārstējies,varbūt vajag nojaukt visu,kas psrs laikā uzcelts,lai Dāvis varētu naktīs gulēt.
 • jaa

  jaa

  Māja ir 'Staļina baroka" piemērs ar visām saglabātajām detaļām. Tā jāuztver kā arhitektoniska pagātnes liecība, nedomāju, ka būtu jādemontē. Nesen jau par tilta margām pie bibiliotēkas arī rakstīja. Bet būsim toleranti, tā nav politika, tā ir "tā laika" arhitektūra.
 • Vēja slota.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!