Sūdzību dēlis: Vai šī ir jaunā Zasulauka stacijas izgāztuves vieta?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai šī ir jaunā Zasulauka stacijas izgāztuves vieta?”

Vai šī ir jaunā Zasulauka stacijas izgāztuves vieta?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Staigājot ar ratiņiem, ir ļoti nepatīkami uz šo miskasti skatīties. Nav zināms, cik ilgi tas viss tur stāv!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Diāna.

4 komentāri

4 komentāri

 • Ignats Gogolis

  Ignats Gogolis

  No jauna gada atkritumu savākšana būs vēl dārgāka. Un mežos parādīsies vēl vairāk bardaka.
 • Arturs Valain's

  Arturs Valain's

  Vispār jau izskatās pēc posma starp Depo un Zolitūdes stacijām
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Kāds sakars šiem atkritumiem ar Zasulauka staciju? Stacijas darbinieki nes savus dīvānus tur izmest?
 • Matīss Berezovskis

  Matīss Berezovskis

  Vides SOS aplikācija telefonā un lieta darīta. Bet ja gribās slavu FB, tad noteikti bez tabu jāpieslēdz

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!