Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos noskaidrot, vai šādu apsveikumu izsūtīšana nav pārkāpums, kas savā ziņā ir slēpts aģitācijas pasākums?”

Vai šādu apsveikumu izsūtīšana nav pārkāpums?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tas liek aizdomāties, ka “Latvijas Pasts” ir gatavs nopelnīt, pat neiedziļinoties par ko,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Iveta.

10 komentāri

10 komentāri

 • Valentina

  Valentina

  Neredzu neko pretigu, svineju Un vienmer svinesu 9 maiju, ir jaatceras tos, kuri mira delj ta, lai dzivot mes
  • Grigorij

   Grigorij

   ko latviešiem svinēt tuvinieku izsūtīšanas un slepkavības ,mantas atņemšanu ???Jeb Latvijas okupāciju un atpalicības uzspiešanu ?
 • Egoisms

  Egoisms

  Tā nav slēptā aģitācija, tā ir visparastākā aģitācija, kuru ietver atskaitēs.
 • Latvijas Pasts

  Latvijas Pasts

  Labdien.

  Informējam, ka šos apsveikumus nepiegādāja Latvijas Pasts. Latvijā ir brīvs pasta tirgus, kurā darbojas daudz pasta komersantu, un Latvijas Pasts ir tikai viens no tiem.

  Jūsu Latvijas Pasts
 • Veronika Mincenoka
 • Velga Antiņa
 • Laura

  Laura

  Vispār jau stulbi svinēt to,kas sagrāva daudzu cilvēku dzīves. Bet lai jau . Drīz paaudzes mainīsies un nezinās ,kas tas tāds 9.maijs vispār bija. Tāpat tā savienība sabruka . Tas ir kā svinēt 600 eiro lielu laimestu fēniksā, pat ,ja 1000 eiro pēc tam zaudēji 😂
 • Juris Kante

  Juris Kante

  Pamēģiniet ebrejiem aizsūtīt apsveikumu ar Ādolfa attēlu.
 • Juris Kante

  Juris Kante

  Ne tikai pārkapums bet noziedzība pret latviešiem,okupācijas upuriem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!