Sūdzību dēlis: Vai šādos masu pasākumos kā Lāčplēša diena krastmalā ir atļauts piedalīties ar lieliem suņiem?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

98 komentāri
Vai šādos masu pasākumos kā Lāčplēša diena krastmalā ir atļauts piedalīties ar lieliem suņiem?
Zane Bitere / LETA

“Labdien! Sestdien, Lāčplēša dienā ar ģimeni biju devies uz krastmalu novietot svecītes, bet patriotisma noskaņu sabojāja neskaitāmie suņu saimnieki, kas savus mīluļus cilvēku brūzmā vadāja bez uzpurņiem.

Mans bērns ļoti baidās no suņiem. Vai šādos masu pasākumos ir atļauts piedalīties ar lieliem suņiem?”

Iesūtīja: Edgars

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • ;
 • Sanita Piča

  Sanita Piča

  Jepkuru bērbu bailes un fobijas ir jārisina. Es uzskatu kad tā ir vecāku nolaidība, jo nerisina bērna problēmu.
 • Boo
  +15 +12 -3

  Boo

  Latvijas likumdosana nav aizliegts liedalities masu pasakumos ar suni...varbut tikai ja pasakuma organizetajs norada ka nedrikst. Kas attiecas uz uzpurni. Jau atkal..LV likumdosana nav noteikts ka vedot suni ara jabut uzpurnim. Uzpurnim jabut TIKAI sunim kas atzits par bistamu...vai ja saimnieks uzskata par vajadzigu tadu lietot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!