Sūdzību dēlis: Vai Rīgas dome neplāno tīrīt gājēju ietves?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai Rīgas dome neplāno tīrīt gājēju ietves?”

Vai Rīgas dome neplāno tīrīt gājēju ietves?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Piemēram, Deglava iela posmā no Ilūkstes un Saharova ielas, nav tīrīta trīs dienas. Vai tas ir pandēmijas viens no plāniem, lai vecāki ar maziem bērniem neiet ārā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Sabīne.

9 komentāri

9 komentāri

 • Es
  • Tag

   Tag

   Arī sētniekam ir tiesības strādāt attālināti caur videokonferenci....
 • Олег Евсеев
 • Kristīna Raševica
 • Aigars Leitlands

  Aigars Leitlands

  Papīros un makos sen Rīgā sniegs ir izvests, takā neraudat .
  • Oskars Kokņevičš
 • Ēriks Plešs

  Ēriks Plešs

  Rīgas domei jau kops pagājuša gada lidzeklu trukums makā,jo (Hagberg u.c kompanijas) nepiedalās iepirkumu konkursos jau otro gadu.Dīvaini ne!Naudas atmazgāšanas mašina sakusi darboties pietuvinato cilveku vidū vairs tik!Tas pat ir jūtams Delfi,Appolo vairs nereklamē,pat Ss.COM tukš no viņu sludinajumiem!Laiks aizdomāties!Cilvēki nav pamuļki!Situacija visu laiku tiek novētota!
 • Fabiana Rott

  Fabiana Rott

  Spriežot pēc ielu, ietvju, piekļūšanu transporta pieturvietām, neviens neko tīrīt pat nedomā. Gan jau būs plus grādi un pats izkusīs.
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Fabiana Rott Jā....agrāk sētnieka darba ierocis bija lāpsta....tagad spainis ar sāli :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!