Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Vai nevajadzētu izlikt kādas brīdinājuma zīmes Dundagā pirms un pēc pacēlāja, kas izrotā kokus?

“Labdien! Viss jau ir skaisti svētku laikā! Dundagā tiek izrotāti koki ar Ziemassvētku gaismiņām, bet vai nevajadzētu izlikt kādas brīdinājuma zīmes pirms un pēc pacēlāja?

Blakus arī ir veikals un pienotava, kur iedzīvotāji grib atstāt automašīnas, kas varētu būt bīstami.

Rotājumi tika izvietoti ne tikai šajā vietā, bet arī pašā Dundagas centrā un citās vietās, kur arī netiek izvietotas brīdinājuma zīmes. Priecīgus svētkus.”

Iesūtīja: Dinija

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • s
 • Ivars Linkis
  0 0 0

  Ivars Linkis

  Oj. Krāslavas pusē policija pabrauca garām traktoram kurš izveda zarus no elektrolīnijas bez jebkādām brīdinājuma zīmēm un iebrauca vietējā točkā,kad piezvanīju,tad šie ne pri delah,neko nezinot!
 • Reinis Beķeris
  0 0 0

  Reinis Beķeris

  Pie mums tā nedara, jo darba drošību neviens nepārbauda un nesoda., jo te vēl ir krievijas province. Ārzemēs, gan darba devējs un strādnieki norautos pamatīgi. Salīdzinu ar Angliju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl