Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Tuvojas svētki un atkal tiks pārcelta darba diena, lai brīvdienas būtu garākas. Viss jau būtu jauki, tomēr nav patīkami, ka pēc brīvdienām seko gara darba nedēļa.

Vai nebūtu labāk atstrādāt samainīto darba dienu pirms brīvdienām? Zinu, ka daudzi domā tāpat kā es!

Vai nebūtu labāk atstrādāt samainīto darba dienu pirms brīvdienām? Ar apziņu, ka pēc garas darba nedēļas sekos garas brīvdienas, vieglāk strādāt, nekā otrādi. Zinu, ka daudzi domā tāpat kā es.”

Iesūtīja: Laila

4 komentāri

4 komentāri

 • Pess

  Pess

  Ko var ņemties???? Tāpat nevienam neinteresē jūsu domas. Būs tā kā gudrā valdība gribēs.
 • Inga

  Inga

  Garāku brīvdienu gandarījums būtu, ja 5. maijs būtu iepriekš atstrādāts un nevis pēc tam. Nesaprotu, kāpēc darba dienu atstrādāšana joprojām eksistē kā padomju laikā? Kāpēc nevar izmantot rietumvalstu pieredzi - piektdienu iedotu brīvu. vai arī svētkus svin, kad tie iekrīt un neko nepārceļ.
  Strādāju valsts darbā un nekādas aptaujas netika veiktas - kā bija minēts sižetā. Ar rīkojumu tika informēts, ka 13. maijs ir darba diena.
 • Es

  Es

  Nekas optimus mebeles noliktava priekulos strada visos sarkanajos datumos 2dien 4dien 5dien un pec tam mums VELLir ari jaatstrads 6diena .
  Tanotiek visos svetkos. Ka ari algas gramatas tiek viss muhlits nekad nekad nezinasi cik sanjemsi alga...+noliktavai telpas dazas nav nemaz nodotas izmantosana. Taka tik strada un visas darba drosibas tiek parkaptas!!!
 • sētnieks ar pusminimālo algu

  sētnieks ar pusminimālo algu

  Šodien strādājam bez maksas, jo...visiem normāliem cilvēkiem ir brīvdienas, bet sētniekus neuzskata par cilvēkiem...jā, arī 13 datumā strādāsim, kā jau likumā tas ir paredzēts...pat neskaitu karogu izkāršanas dienas, par kurām, vismaz Latgalē, nemaksā ne centa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!