Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Vai nabaga padomju daudzdzīvokļu māja Rēzeknē nesabruks kā “Maxima”?!

“Labdien! Kur lai vēršas pēc palīdzības, ja lietus laikā no sienas vidus sāk tecēt ūdens? Dzīvojam Rēzeknē paneļu mājā, piektajā stāvā. Panelī gar visu sienu plaisas, no kurienes dzīvoklis tiek appludināts (slapja jau puse grīdas).

Namu apsaimniekotāju nesazvanīt – laikam ļoti aizņemti visu dienu. Kāds vīrietis, kas atnāca pēc santehniķa sazvanīšanas, piefiksēja un vienkārši pateica, ka jāgaida, kad beigs līt!

Jārunā ar apsaimniekotāju un, ja budžets atļaus, veiks darbus ārpusē (plaisas mūrēšana). Jautājums – ja nu līs mēnesi vai vairāk, ko lai iesāk?

Vai visai mājai tas nav bīstami, ka tā applūst? Vai nabaga padomju daudzdzīvokļu māja nesabruks kā “Maxima”- plaisas taču nerodas tapāt vien…

Varbūt valstij kādi padomi? Rēzeknē pat nav nevienas jaunbūves, kur pārcelties!”

Iesūtīja: Natālija

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • ....
    0 0 0

    ....

    Lūznavā visa māja pludo,no 5 līdz 1 ūdens gāžas iekšā pa visām malām,nu un

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl