Sūdzību dēlis: Vai “Maxima” apzināti dala klientus pēc mantiskā stāvokļa? Kāpēc nebrīdina, ka rotaļlietas “Monstri” ir ierobežotā daudzumā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Veikalos “Maxima” tiek organizēta akcija, kuras ietvaros no 08.09.2017. līdz 24.09.2017. par mazāku cenu var iegādāties bērnu rotaļlietas “Monstri” – gan lielās, gan mazās.

Vai “Maxima” apzināti dala klientus pēc mantiskā stāvokļa? Kāpēc nebrīdina, ka rotaļlietas “Monstri” ir ierobežotā daudzumā?
Zane Bitere / LETA

Akcija tiek reklamēta kā plašsaziņas līdzekļos, tā arī sociālajos tīklos. Jau nedēļu atpakaļ esam konstatējuši, ka lielās rotaļlietas veikalos vairs NAV pieejamas, taču reklāmas rullīši tiek turpināti rādīt, protams, KAITINOT bērnus.

Ņemot vērā, ka akcijas rotaļlietas iespējams iegādāties, sakrājot uzlīmes par pirkumiem virs 10 EUR, atkarībā no pieejamā finansējuma ģimenei, nabadzīgākiem tas aizņem daudz lielāku laika periodu nekā cilvēkiem, kam rocība ir lielāka, līdz ar to iedzīvotāji ar mazākiem ienākumiem tiek diskriminēti pēc mantiskā stāvokļa.

Kāpēc “Maxima” līdz šim reklamē akcijas preces, ja to vairs nav, kāpēc klienti netika brīdināti, ka preces ir ierobežotā daudzumā, vai “Maxima” apzināti dala savus klientus pēc mantiskā stāvokļa?

Parasti šādas situācijas mani nekaitina, bet šoreiz “Maxima” par akcijas mērķi ir izvēlējusies bērnu auditoriju, tāpēc šādu problēmu nevajadzētu atstāt bez sabiedrības uzmanības.”

Iesūtīja: Andris

18 komentāri

18 komentāri

 • kika

  kika

  es ari nedabuju lielos monstrus,ko nu tagad.Mums vini jau no septembra sakuma nebija
 • pfff

  pfff

  Var taču internetā dažādās grupās dabūt šīs uzlīmes.
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Reizēm nevaru saprast,kam tā prātiņa mazāk,mammītei vai bērniņam ;) kam tie mēsli mājās vajadzīgi.....
 • Liene Dzene Ex Lazda

  Liene Dzene Ex Lazda

  Uz uzlīmju bukletiem ir rakstīts,preču daudzums ierobežots!!!! Vajag lasīt!!!
 • Kristīne Seile

  Kristīne Seile

  Piekrītu tikai par to, ka pastiprināti reklamēja un piesaistīja bērnus. Bet faktiski to mantu nemaz nebija. ?
  Bet par to cilvēku škirošanu - sviests ???
  Bet nu akcijas jau kādu laiku vairs nav-nomierinaties cilvēki mīļie...
  • Eldars Salvis Ozolinsh

   Eldars Salvis Ozolinsh

   Es un mani bērni no koka esam nokrituši, ka neko tik pastiprinātu nepamanījām?
   Un ja mazajā ir ieaudzināta individualitāte un izpratne par to- kas der visam un ir visiem- varbūt nemaz neder nekam- izpratne par lietu pieejamiibu, naudas vērtību un izvēlēm savam nosacīti brīvajam laikam- tad domāju, ka pašpietiekams un ğimenē mīlēts bērns arī spēs izvēlēties citas lietas.
   Un par to šķirošanu vispār nav komentāru...
 • Bagata
 • Maris Ostrovskis
 • Laura Dišlere
 • Nezināmā

  Nezināmā

  Ko tik neizdomā... Nabaga cilvēki kas iepērkas pa mazākām summām, nevar sakrāt uzlīmes laicīgi??? Jebkurā veikalā var noiet gar kasi un savākt uzlīmes kas mētājas no pircējiem, kam galīgi viņas neinteresē. Arī pārdevējas laipnās parasti neatsaka kādu iedot.
 • Ligita Silova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!