Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Gribēju painteresēties, vai mājai Rīgā, Dzelzavas ielā 81, zīmes par aizliegumu stāvēt ir uzstādītas pareizi? Turklāt viena no zīmēm ir uzstādīta tā, ka ir grūti saredzama.

Vai mājai zīmes par aizliegumu stāvēt ir uzstādītas pareizi?

Palasot CSN noteikumus šīm zīmēm ir jābūt uzstādītām 2 vienā ceļa pusē, lai no abām pusēm braucot būtu saprotams, ka šajā pusē nedrīkst stāvēt!”

Iesūtīja: Ojārs

Foto

1 komentārs

1 komentārs

  • SIA

    SIA "Rīgas namu pārvaldnieks"

    Informējam, ka ceļa zīmes norādītajā adresē uzstādītas atbilstoši daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumā norādītajam. Pamatojoties uz dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumā noteikto, SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" sagatavota ceļu satiksmes organizēšanas shēma, kas saskaņota ar dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopības pārstāvi, kā arī ar VAS “Latvijas Valsts ceļi”. Ceļa zīmes uzstādītas gan pie dzīvojamās mājas Dzelzavas ielā, gan arī pie dzīvojamās mājas Andromedas gatvē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!