Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki! Vēlos vaicāt, vai Latvijā atļauts līmēt uz transporta līdzekļiem PSRS veco simboliku! Zinu, ka Lietuvā aizliegts!”

Vai Latvijā atļauts līmēt uz transporta līdzekļiem PSRS simboliku?

Iesūtīja: Kristaps

Foto

4 komentāri

4 komentāri

 • Krišs

  Krišs

  Nesapratu šīs sūdzibas jēgu? Ja interese -drīkst vai nē, tad pameklē interneta likumdošanas aktus. Bet pielauju ka bezsmadzenju radijums šo "sūdzību" sacepis!
 • Politika

  Politika

  vismaz kāds no iedzīvotāju Latvijā lasīja- wikipedia kas nozīmē, St George lente !!!???
 • leo
  • Tavs vārds

   Tavs vārds

   es ar par šito domāju, pēc būtības jau smuki nav, bet nezinu, varbūt "vintage" izjūtas rodas uzlīmējot, varbūt alkst pēc pagātnes? nu, lai tak līmē. padomā - uzlīmīte! ja sāktu uz manas mašīnas līmēt, tad gan es teiktu kaut ko, bet sev kaut uz pieres.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!