Sūdzību dēlis: Vai ir normāli pirms pusnakts rādīt tādas reklāmas?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ar sievu pirms pusnakts skatāmies tv – kā ierasts reklāmas, kas ir normāli.”

Vai ir normāli pirms pusnakts rādīt tādas reklāmas?
PIXABAY

“Vai ir normāli pirms pusnakts radīt reklāmu par intīmām lietām? Vai maniem bērniem būtu jāskatās reklāmā divu vīriešu orģijas?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Inguss.

404 | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Lapa nav atrasta.

Kāds teiciens vēsta, ka: "Koks atstāj celmu, akmens vietu, bet cilvēks - atmiņas." Savukārt internets atstāj kodu 404 un bezpalīdzīgu tekstu "Lapa nav atrasta", jo lapa, ko mēģini atvērt, tiešām ir zudusi.

Iesakām doties uz sākumlapu (cerams, vismaz tā vēl eksistē).

Gribu tikt atpakaļ
404
55 komentāri

55 komentāri

 • Artūrs

  Artūrs

  Ak nē, pasaules gals! Tak beidz raudāt un pārslēdz kanālu, kur problēma?
 • Madara

  Madara

  Nu bļāviens, kā jau apnicis skatīties cik latvieši lielāko tieši ir tādi saspiestie un nevar pieņemt LGBTQ+ sabiedrību. Kā JŪS varat kādam pateikt, ka viņš nevar kādu mīlēt. Redz, ja vīrietis skūpsta sievieti, tas ir normāli, ja un vīrietis vīrieti nē? Blin kur jums prāts. Bļe visi vīrieši vēl jau pakaifotu skatoties kā 2 sievietes skūpstās, ne? Jūs varat pārtraukt būt pretīgi un pieaugt no saviem PSRS dirsas laikiem un tizlajiem uzskatiem. Nav brīnums, kāpēc daudzi vēlās pamest Latviju, jo piedodiet, atvainojiet, tomēr nauda nav vienīgais iemesls kāpēc pamest valsti. Jūsu tizlie uzskati un “normas” cilvēkus atgrūž.
 • Noe
 • Zane Vilemsone

  Zane Vilemsone

  Sakat ko gribat bet tā libresse pakešu reklāma ko reklāmē youtube starp video ir vēl pretīgāka..
 • Sandis Maskaļonoks

  Sandis Maskaļonoks

  Un kad jūsu bērnam piedzims bērns, jo viņš nebūs zinājis par prezervatīvu esamību, tad jūs arī rakstīsiet, ka tas nav normāli?
 • Nataļja Igaune

  Nataļja Igaune

  Bērniem pirms miega nevis jāskatās TV , bet grāmatas pirms miega jālasa, tad var cerēt uz saldāku miegu.
 • Roberts

  Roberts

  Pirmkārt, vispirms ieteiktu skatīties maksas kanālus, piemēram "discovery" u.t.t., ja tomēr buģets neatļauj ir "old skool" variants, pasakas vai vk parunāt ar bērnu.
 • Gatis Saulītis
 • Liene

  Liene

  Jums tiešām nav labākas tēmas par ko cepties ? Atkal ceļ ažiotāžu komentāru sekcijā, jo, redziet, dažiem homofobiskiem sencīšiem nepatiik reklāmas par prezervatīviem. Varbūt arii veikalu skatlogus un reklāmas uz ielām sākam līmēt ciet, lai tikai tavs sīkais vēl ilgāk varētu būt neizglītots un atrasties neziņas burbuli par svarīgām mūsu veselības un dzīvesveida tēmām.
 • Indra Semeža

  Indra Semeža

  Shadas reklamas sakas jau no desmitiem vakara.Vai tad nevar nociesties vel paris stundas un tad radit?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!