Sūdzību dēlis: Vai drīkst patvaļīgi uzstādīt lietus notekūdeņu caurules?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai drīkst patvaļīgi uzstādīt lietus notekūdeņu trubas? Bruģis izskalots, trotuārs applūdis Rīgā, Elizabetes 31! Gājējiem jābrien pāri peļķei!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Andrejs.

Vai drīkst patvaļīgi uzstādīt lietus notekūdeņu caurules?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
2 komentāri

2 komentāri

  • VO Sandris
  • عبدالله ثجيل

    عبدالله ثجيل

    Sveiki, mani sauc Abdullah, 20 gadus vecs no Irākas, un es tur dzīvoju. Es esmu gejs un manā valstī nav tiesību. Viņi draudēja mani nogalināt kā geju, līdz mani atlaida no universitātes un koledža atteicās studēt geju studentus. Man ir vajadzīga palīdzība, lai pamestu Irāku, migrētu uz Latviju un dzīvotu tur, lai manā valstī uzlabotos geju tiesības un es pie tās atgrieztos. Es ļoti lepojos ar savu valsti un ļoti mīlu to, taču tajā ir daudz sliktu cilvēku, kuri nevēlas, lai es būtu tāda, kāda esmu, es gribu pieteikties humānajam patvērumam Latvijā, man nepieciešama palīdzība. Es nezinu, vai kāds man var šeit palīdzēt, es esmu gejs, es gribu dzīvot tāpat kā visi pārējie un dzīvot tāpat kā citu cilvēku dzīve un netikt diskriminēts tikai viņu heteroseksuālās orientācijas dēļ.🏳️‍🌈

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!