Sūdzību dēlis: Vai cena tāda, jo dārza stārķis ir no zelta?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai “Cenu kluba” dārza stārķis ir no zelta?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ignats.

Vai cena tāda, jo dārza stārķis ir no zelta?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
7 komentāri

7 komentāri

 • Es

  Es

  Bļ... ja viens stārķis tad viens piegādātājs visie.. smadzeņu nav padomāt ka tie varbūt divi dažādi ražotāji, divi dažādi izpildījumi... un priecājies ka ir konkurence kas ļauj izvēlēties labāko...
 • Inga Sofija

  Inga Sofija

  Stārķi nav svētība bet,kārtīgi slepkavas.Visu kas kustas un ir maza auguma noslepkavo.Var norīt vai nevar norīt.
 • Smirka

  Smirka

  Tā ir drausmīga problēma, pienākusi vasara, bet dārzs kā bez devēseles, bez stārķa.
 • Frau Anna

  Frau Anna

  Nepatik starkjis lai njem dzervi letak 🤣🤣🤣🥰🥰🥰🥰
 • Lili Kaķis

  Lili Kaķis

  Nu tad lai pērk citur! Kur problēma! 🤷‍♀️🤦🏼‍♀️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!