Sūdzību dēlis: Vai bērns, kuram vairs nav nepieciešams autosēdeklītis, vairs neskaitās bērns un ģimenes loceklis?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

15 komentāri
Vai bērns, kuram vairs nav nepieciešams autosēdeklītis, vairs neskaitās bērns un ģimenes loceklis?

“Labvakar! Vēlos saprast, kā tulkot šo papildzīmi!? Vai bērns, kuram vairs nav nepieciešams autosēdeklītis, vairs neskaitās bērns un ģimenes loceklis? Vai šādam zīmēm ir likumīgs pamats, un kurš tās izgudro un uzstāda?”

Iesūtīja: Roberta

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Annija Ceriņa
  +11 +11 0

  Annija Ceriņa

  Nevar Jums nepiekrist! Nu vai tiešām nav saprotams, ka bērns, kuram nepieciešams autisēdeklītis, ir mazs, lielākajā daļā gadījumu viņš ir jāizceļ no auto un tas prasa maksimāli vaļā atvērt auto durvis, kas parastajās stāvvietās bieži nav iespējams, jo saskrāpētu blakusauto! Mazie bērni bieži aizmirst, ka jāver durvis prātīgi un bladāc - bukte blakusauto sānos. Auto ar maziem bērniem nepieciešama lielāka stāvvieta. Un mazos bērnu bieži vecāki nes klēpī no auto un veikalu! Gribu redzēt mammu, kura savus 15 gadīgo bērnu nestu klēpī! Vai tiešām liels bērns nevar paiet ar kājām 2m tālāk līdz parastajām stāvvietām?...
 • Rūta
  +6 +6 0

  Rūta

  man pašai ir trīs bērni, jaunākajai meitiņai ir 8 mēneši. Ja godīgi, man p[ilnīgi riebjas, kad redzu, ka ģimenes autostāvietās noparkojas auto, kur VISI izkāpj un aiziet uz veikalu ar kājām. Tai pašā alikā, e smokos standarta autostāvvietās, kur nevaru dabūt savu mazulīti ārā. Sākumā bija problēma, jo auto sēdeklīti nevarēja izņemt, tagad durvis nevar atvērt gana plaši, lai no lielāka sēdeklīša izņemtu. Lielākajām meitām ir 11 un 13, bet pirms pieteicās tresā', nekad pat nedomāju stāties ģimenes stāvietās, jo kam man tas - bērni staigāt nemāk? Tur speciāli vieta paredzēta, lai varētu tikt ārā no auto.
  Drusku nepiekrītu tiaki tai daļai, ka jābūt redzamam sēdeklītim. Jo veikalos pirmos 6 mēnešus gāju iekšā ar visu sēdeklīti.
  es saprotu,ka nevajag tās varbūt saukt par ģimenes stāvvietām, bet nu nav ko darīt un slinkums pastaigāt, tad var sūdzēties. Domāju, ka šeit īstā vieta būtu sūdzībai par to,ka nekaunigi un slinki cilvēki šajās stāvvietās liek savus auto, lai gan varētu parkoties kur citur.
 • Sanita Ruska
  +4 +4 0

  Sanita Ruska

  nu tad vārdu ģimenes jāņem nost.. vienkārši spec.parkings auto, kuros ir bērnu sēdeklītis.. kasamies kasīšanās pēc.. ja cilvēks nejūt 3-gadīga un 10-gadīga, piemēram, bērnu uzvedības un saprātīgas spriest spējas atšķirības..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl